freelance iş ilanları

Daha iyi bloglar için

3 Mesajlar 575 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
merhaba arkadaşlar. Blogger ve wordpress ayarları için eski domain hatrına bir blogger tabanlı site kurdum.
içerikler internette derlenip toplanıp kendi fikir ve düşüncelerimle kaynaştırılıp özgün bir şekilde yazılmaktadır. Her konuya elimden geldiğince konuyu anlatan videolar ekleniyor ve eklenecektir.
site hakkında düşünceleriniz nelerdir?
www.kodcini.net

wmaraci
reklam

theRabbit theRabbit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle selam,

Yanlış anlama konunu baltalamak istemem ama "Daha iyi bloglar için" zaten kullanılan bir slogan diye biliyorum, Serdar Kara tarafından yapılan bloghocam.com sitesi bir kaç senedir bu sloganla özdeşleşti diyebilirim, sitene giren insanların ilk izlenimleri açısından daha farklı bir slogan bulman daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Siten gayet hoş görünüyor, sağ üst köşedeki boş reklam alanı siteye ilk girdiğimde gözüme hoş görünmedi, oraya bir reklam alanı olduğunu belirten, sitenle uyumlu bir görsel hazırlarsan daha hoş görünecektir. İyi yerlere gelirsin umarım.

www.kisafilmizle.net

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

theRabbit adlı üyeden alıntı

Öncelikle selam,

Yanlış anlama konunu baltalamak istemem ama "Daha iyi bloglar için" zaten kullanılan bir slogan diye biliyorum, Serdar Kara tarafından yapılan bloghocam.com sitesi bir kaç senedir bu sloganla özdeşleşti diyebilirim, sitene giren insanların ilk izlenimleri açısından daha farklı bir slogan bulman daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Siten gayet hoş görünüyor, sağ üst köşedeki boş reklam alanı siteye ilk girdiğimde gözüme hoş görünmedi, oraya bir reklam alanı olduğunu belirten, sitenle uyumlu bir görsel hazırlarsan daha hoş görünecektir. İyi yerlere gelirsin umarım.

Yorumun için teşekkür ederim. bloghocam da dikkatimi çekmedi daha öncesinde. dikkatin için teşekkür ederim.
Reklam alanıysa temada var onu kaldıracağım birazdan.
tekrar teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al