yasinolmez adlı üyeden alıntı

natro tavsiye etmiyorum arkadaşlar yedek dahi almıyorlar siz de acemiyseniz siteniz saldırıya uğrarsa veya kritik bir hata yaparsanız(yedeğinizi de alamadıysanız) sitenizin geri dönüşü yok atın çöpe. çünkü natro kullanıcıdan kaynaklanan sorunlar nedeniyle size yedek/geri tarihe yükleme işlemi yapmıyor. Haliyle biraz acemi biraz da siteyi kurcalamayı seven biriyseniz bu yedek sorunu size sıkıntı yapabilir. Bana yapmıştı çünkü. Ayrıca hız olarak da sıkıntı yaşıyorum sunucu kaynaklı 2 saniyeye yakın gecikmeyle sitem açılıyor çözüm de bulamabılar ayrıca çok müşterileri olduğu için de destekler gecikiyor. Ufak ve kaliteli host fırmalalarını tavsiye ederim. güzel net iyi. alastyr'de iyi dediler

Hocam yanlışın var natro yedek veriyor benim başıma geldi kaç kere siteyi yanlışlıkla uçurdum yedek istedim. Hemde çok kısa sürede verdiler güzel destekleri var 20 dakikada cevap aldığımı bilirim gece gündüz farketmiyor 7/24 hizmeti gerçek anlamda veriyorlar hız konusu sitenizde kullanmış olduğunuz yazılım ile ilgilidir html kullanırsanız farklı wordpress kullanırsanız farklı sürelerde açılır.