ultrahako adlı üyeden alıntı

Boşver real'i carrefoursa her zaman daha iyidir :D WS de bi konu görmüştüm açılsın link atarım işine yarar belki :D Tabii konuşamayacak halde birini kimse kurtaramaz o da var :D Sanki prensese vurulmuş köylü gibi anlatıyon kızla aynı okuldasınız zekanız ve yaşınız hemen hemen aynı,maddi durumunuzda yakındır.Git söyle işte.Yani adını sor,konuş azıcık bari.Senin durum vahim.Kızlar öyle ufak şeylerde hemen sevgili düşünmez yani ama erkekler otobüste yer verdiği için teşekkür eden kadın hakkında benden hoşlandı diyebilecek durumdadır :D Bu arada bana karşı boş değil falana kaptırma sevgilim var derse öyle kalırsın yani :p

hocam ben bu detayları çok düşündüm :D Bugün arkadaşım bana sordu "şu karşıdaki kızı tanıyomusun ?" bende "hayır niye sordun " dedim.Arkadaşta dediki " tenefüsün başından beri sana bakıyor" dedi.Tamam bu tesadüf olsun peki çıkıştaki onca göz göze gelmelerdemi tesadüf :D Bu arada bende hemen sevgili olalım demiycem :) önce arkadaş olucaz ama hızlandırılmış arkadaş :D 4 gün en fazla

Ek Olarak:

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Var mısın, yok musun de.

buda net ve kesim çözüm ama önce arkadaş olmak gerek :)