wmaraci reklam

Film sitesi açtım fakat

7 Mesajlar 754 Okunma
smmexpress

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar sağlam sistemli üyelik olsun vs bi film sitesi açtım ve içinde 2000e yakın film bulunmakta sosyal medya hesaplarına özgün olarak eklenen her film eklenmekte ve filmleri botla çekmeme ramen açıklama - özel alan ve kategorileri el ile düzenliyorum seo puani 85 civarı yada daha yüksek olması lazım aynı zamanda youtube ve vimeo hesabına fragmanları yükleyip altına link atıyorum fakat şuana kadar max hit günlük tekil 200 kişi ve son zamanlarda 20-50 arası dolaşmakta hitimi arttırmak için neler yapabilirim SEO çalışması için backlinkmi almalıyım ne yapmalıyım. yardımcı olursanız sevinirim

wmaraci
reklam

thecoder thecoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
film tanıtımları yazabilirsiniz blog şeklinde ama özgün bir içerikle böylece arama sonuçlarını çekebilirsiniz.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

thecoder adlı üyeden alıntı

film tanıtımları yazabilirsiniz blog şeklinde ama özgün bir içerikle böylece arama sonuçlarını çekebilirsiniz.

aynısını düşünüyordumda çok okuyan vs olacağını sanmıyorum

thecoder thecoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Nobledestiny adlı üyeden alıntı

Google okusun yeter hocam ;) film değerlendirmeleri yapın mesela şu adam oyunculuğu iyi şöyle oldu böyle oldu çok güzel bir sahne şu dakikadaydı falan ballandır gitsin :D

wmaraci
wmaraci

jarmen jarmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 24 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
1-Filmleri botla eklemen son derece yanlış
2-Seo çalışması yaptırtman lazım bir arkadaş var nasıl hit alacağını ne yapacağını felan söylüyor meta tagları felan düzenliyor istersen özelden linki atarım konuşursun bende ondan almayı düşünüyorum
3- 1 günde 100 adet film eklersen siteni google spam olarak algılar ve googleda çok zorlanırsın

Kısacası özgün olman lazım hit için imzamdaki siteye özgün film ekledikten sonra hitim artmaya başladı

osmanyldzx osmanyldzx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 8, (%100)

Nobledestiny adlı üyeden alıntı

okuyan mutlaka vardır bir filmde fragman yoksa bir çok kişi için bu sıradan site oalrak göstermesine yol açar benimde kendi film sitem var fragman filmi izlemeden önce özettir bir çok insan bunu ister mesela izleyici filmi merak eder ve kim yönetmeni oyuncusu kim mutlaka bakar bunlara dikkat etmelisin

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

jarmen adlı üyeden alıntı

1-Filmleri botla eklemen son derece yanlış
2-Seo çalışması yaptırtman lazım bir arkadaş var nasıl hit alacağını ne yapacağını felan söylüyor meta tagları felan düzenliyor istersen özelden linki atarım konuşursun bende ondan almayı düşünüyorum
3- 1 günde 100 adet film eklersen siteni google spam olarak algılar ve googleda çok zorlanırsın

Kısacası özgün olman lazım hit için imzamdaki siteye özgün film ekledikten sonra hitim artmaya başladı

ilk baştaki arşivi düzenlerken oyle yaptım ama şimdi günde 5-10 arası ekliyorum.ve sosyalmedyada özgün elle paylaşıyorum

thecoder adlı üyeden alıntı

Google okusun yeter hocam ;) film değerlendirmeleri yapın mesela şu adam oyunculuğu iyi şöyle oldu böyle oldu çok güzel bir sahne şu dakikadaydı falan ballandır gitsin :D

bunu paravanblogla yapmayı düşünüyordum 12 adet paravanblog açtım aslında içerik giremedim hiç

osmanyldzx adlı üyeden alıntı

okuyan mutlaka vardır bir filmde fragman yoksa bir çok kişi için bu sıradan site oalrak göstermesine yol açar benimde kendi film sitem var fragman filmi izlemeden önce özettir bir çok insan bunu ister mesela izleyici filmi merak eder ve kim yönetmeni oyuncusu kim mutlaka bakar bunlara dikkat etmelisin

fragmanları youtube ekliyorum kamera arkası vs altına link paylaşıyorum sitede bazı filmlerde mevcut. fragman bu arada sitenin linkini alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al