wmaraci reklam
lidertakipci

Lol İçerik Sitesi Projesi

40 Mesajlar 3.250 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
hocam sanırım herkes aynı projeyi düşünüyor :) Bende lol hakkında bir projem var ama benim farklı ben içerik girmekten sıkıldığımdan daha kolay bişey buldum. Şuan kodluyoruz bakalım nereye kadar gidecek.

Neyse hocam dediğim gibi içerik girmek zor sihirdarvadisi örnek vermişsiniz şunuda belirtmek isterim ki onların ekipleri var en az 20 kişi tabi bunların çoğu gönüllü ama adam bulmak zor iş. özellikle sizin gibi projeye özen gösterecek kişi daha zor. Size tavsiyem tek başınıza yapabileceğiniz bir proje yapmak daha sonra zaten yanınıza başkaları gelecektir.

wmaraci
reklam

drokbers drokbers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

OİS adlı üyeden alıntı

hocam sanırım herkes aynı projeyi düşünüyor :) Bende lol hakkında bir projem var ama benim farklı ben içerik girmekten sıkıldığımdan daha kolay bişey buldum. Şuan kodluyoruz bakalım nereye kadar gidecek.

Neyse hocam dediğim gibi içerik girmek zor sihirdarvadisi örnek vermişsiniz şunuda belirtmek isterim ki onların ekipleri var en az 20 kişi tabi bunların çoğu gönüllü ama adam bulmak zor iş. özellikle sizin gibi projeye özen gösterecek kişi daha zor. Size tavsiyem tek başınıza yapabileceğiniz bir proje yapmak daha sonra zaten yanınıza başkaları gelecektir.

hocam benım projemdekı ornekler onlar :D ordan baslamıcak :D yoksa calıntı haber yapmak zorunda kalırım bunuda hıc sevmıyorum. ayrıca lol de sampıyonluk lıgınde oynayan 3-4 tanıdıgım var . onlarda bu konularda yardımcı olcaklar.

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

drokbers adlı üyeden alıntı

hocam benım projemdekı ornekler onlar :D ordan baslamıcak :D yoksa calıntı haber yapmak zorunda kalırım bunuda hıc sevmıyorum. ayrıca lol de sampıyonluk lıgınde oynayan 3-4 tanıdıgım var . onlarda bu konularda yardımcı olcaklar.

Yakın mahalleden tanıdıklarınız ise beraber girişin yok sadece sanal'dan tanıyorum diyorsanız anında satabilirler :) Bide tam olarak sizin projeniz ne olacak haber mi? mopafire mı?

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

OİS adlı üyeden alıntı

Yakın mahalleden tanıdıklarınız ise beraber girişin yok sadece sanal'dan tanıyorum diyorsanız anında satabilirler :) Bide tam olarak sizin projeniz ne olacak haber mi? mopafire mı?

okul arkadaşlarım hepsıde. hocam ilk başta buildler, counter olucak ardından işe haberler giricek ardından streamler sonra eşya satışları vs

not : konu basına ıyı bır acıklama eklenı

wmaraci
wmaraci

Pozoyun Pozoyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
hocam içerik, alan adı vb. şeyler sorun değil. Bu işte başarılı olmak için tasarım önemli..

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

drokbers adlı üyeden alıntı

okul arkadaşlarım hepsıde. hocam ilk başta buildler, counter olucak ardından işe haberler giricek ardından streamler sonra eşya satışları vs

not : konu basına ıyı bır acıklama eklenı

Hocam proje büyük karşılayacak birilerini bulmak zor. Kolay gelsin inşallah başarırsın.

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Pozoyun adlı üyeden alıntı

hocam içerik, alan adı vb. şeyler sorun değil. Bu işte başarılı olmak için tasarım önemli..

biliyorum ama ilk etapta süper bi tasarımla çıkmak gibi bir arzum yok. basit bir şeyle çıkıcaz ardından gelişicez. ama basit derken gidipde abuk subuk bir haber temasıyla çıkmıcaz :D

alchalade alchalade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Lol Yardim bu site var . Gecen hafta da Riot Türkiyenin yayininda da tanitildi.

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
İlk sezondan beri oynuyorum bu konuda iyi kötü bayağı bir tecrübe sahibiyim. Bu tarz bir sitenin tutması için çok sıkıntılı bir süreç geçebilir. Piyasada çok sağlam siteler var bu yüzden sizin farklı olmanız gerekiyor. Naçizane fikrim biraz masraf yapmanız gerekebilir. Örneğin bir çok kişi skin dağıtılmasına bayılır skin dağıtacak şekilde aktiviteler yaparsanız çok hızlı yayılır site ismi. Yarışmalar düzenleye bilirsiniz lol ile ilgili en iyi çizimi yapana hediyeler verebilirsiniz videolar oylatırsınız onlara hediye verirsiniz falanı filanı bir çok şey olabilir.

Kısacası bu işte iyi bir yere gelmek istiyorsanız içi dolu bir site ve devamlı hediyeler.

TheBurak TheBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Mesaj Silindi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al