JackkerL adlı üyeden alıntı

Açık konuşayım bu anime niye bana saçma geliyor ? Tamam çizgi romanlar mesela hoş,ama birkaç tane izledim böyle uçuyor kaçıyor falan, saniyelik hareketler adam elini havaya ışınlayarak kaldırıyor falan, kültürü mü o bilmem ama, hakkaten dandik geliyor bana

İlk başta öyle gelir insana evet, ama doğru bir animenin 5-6 bölümünü izledikten sonra filmlerden, dizilerden daha fazla zevk verdiğini ve bir anda 50-100 bölüm izlediğinizi görebilirsiniz :)
Siz sanırım hiç güzel bir anime izlememişsiniz, o yüzden saçma geliyor olabilir.

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Önünüzde 3 tane dev gibi engel var ama şu da var ki engeller her zaman var değil mi ? (:
Turkanime
Dizifa
Anizm

Bu siteler (özellikle turkanime) bu işe yıllarını vermiş. Şahsen ben bu işe girdimde tek olabilecek birşey değil.
www.animeizlehd.com benimdi fakat sattım ilgilenemediğimden. Ve şuanda aklımda One Piece Forumu oluşturma düşüncesi var ama hala kararsızım :)

Engellerin hepsinin farkındayız ama biz kararlıyız adımızı çok iyi duyuracağız ve en az onlar kadar tutulacağız.
Bizi diğer sitelerden ayıran çok güzel 1 özelliğimiz daha mevcut :) O yüzden daha farklı olacağını düşünüyorum.