Helios adlı üyeden alıntı

Sorabilirmiyim neden mybbden uzak dursun ?

Tabii ki sorabilirsin. Mybb de kesinlikle tema sıkıntısı çok yaşar. piyasada adam akıllı tema yok. olan temaların %90 ı birbirinin aynısı. parasıyla tema yaptıracak adam bulamıyorsunuz. bu konuda forumda açtığım başlıkları inceleyebilirsiniz. sadece wmaracında 3-4 konu açtım parayla tema yaptırmak için kimseyi bulamadım. mybb sitelerine bıraktığım ilanları saymıyorum. mybb destek sitesi piyasada 3-4 tane var. orada da 15- 16 yaşında çocuklar fink atıyor ve birbirleriyle patronculuk oynuyorlar. Adam akıllı destek verecek kimse yok. 1-2 kişi var onlarada ulaşamıyorsun (xpserkan gibi). Mybb yi geliştirecek kimse kalmadı. 12-13 yaşındaki çocuklar birbirlerinden kod çalıp tema yaptığını sanıp 5-10 liraya tema satmaya çalışıyorlar. eklentiler konusunda çok sıkıntı var. Premium temalar bile smf temaları kadar kaliteli değil. Sorduğun soruların cevabını bulamıyorsun.
Sitelerde konu açıyorsun saçma sapan kaprisler yüzünden konuların kapatılıyor. vs vs. bu yüzden sitelerimdeki mybb forumları smf ye taşıdım kafam rahat destek bol tema sıkıntısı yok vs vs.