wmaraci reklam
lidertakipci

Bu google ye ne oldu böyle

11 Mesajlar 2.103 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BlacKDeWiL BlacKDeWiL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu google ye bu aralar bişeyler oluyo fakrındamısınız bilmem. Wmaracı sıra bulucuda www.ceydakara.com adlı sitemi aratıyorum. site 33. sıralardaydı sonra birden kayboldu sonra tekrar geldi 25. sırada idi ama google de drekt arattığımda doğum fotoğrafçısı anahtar kelimesiyle sıra bulucuda 25. sırada gözükmesine rağmen bulamıyordum siteyi. Dün baktım 22. sıraya yükselmiş. Google ye girp gene drek arattım gene bulamadım siteyi sıra bulcuuda altındaki ve üstünde gözüken siteler aramada çıkıyor ama bizim site yok bu gün baktım sıra bulucuda ilk 500 içinde bulamıyor googlenin bukadar oynak olmasının sebebi varmı allah aşkına bilenniz.

yeni bir site açtım www.turkcecv.com 136. sıradan cv örnekleri kelimesiyle sıralamaya girdi ama 1 kez görebildim sıra bulucuda sonra oda kayboldu googlenin bu oynaklığını sebebini merak ediyorum. Bileniniz varsa allah aşkına bi söyleisn kafayı yedirtcek bana.

wmaraci
reklam

EpicZ EpicZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
gariplik yok normal bu anlattıkların

• Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
google de 22. sıradaki bir sayfanın birden bire ortadan kaybolması normalmi ? Yada sıra bulucuda 22. gözüktüğü halde google nin kendisinde arattığımda sayfanın çıkmamasıda normalmi allah aşkına. Sayfa 35. sıralardayken hep sabitti bi oynama yoktu googlede arattığımdada sıra bulucuda altında ve üstündeki sayfaların arasındaydı ama sıra bulucuda gözükse bile googledeki aramalarda gözükmemesi ve birden kaybolup sonra tekrar gelmesi bana pek normal gelmiyo açıkçası

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Siteyi bu şekilde tasarlamanız zaten google da zor günler geçirmenize kanıttır..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bir fotoğrafçı sitesi olduğu için açıkçası buna mecbur kaldık ama 1 hafta önceye kadar hiç sorun yoktu.

PoyrazZ PoyrazZ Wm Aracı'nın GüLü :) Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar / Teknoloji
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Tarayıcının önbelleğini, ve çerezlerini temizle , sonra tekrardan aynı işlemleri uygula buradan dönüş yap tekrardan , bakalım nasıl bi sonuç alacaksın.

http://www.eroseczane.com

• Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

PoyrazZ adlı üyeden alıntı

Tarayıcının önbelleğini, ve çerezlerini temizle , sonra tekrardan aynı işlemleri uygula buradan dönüş yap tekrardan , bakalım nasıl bi sonuç alacaksın.

şuanda wm aracında sıra bulucuda baktığımdada site ilk 500 içinde malesef bulunamadı diyor. Şuan hepten kayboldu yani çerezleri temizleyipde denedim gene sonuç negatif

PoyrazZ PoyrazZ Wm Aracı'nın GüLü :) Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar / Teknoloji
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

BlacKDeWiL adlı üyeden alıntı

şuanda wm aracında sıra bulucuda baktığımdada site ilk 500 içinde malesef bulunamadı diyor. Şuan hepten kayboldu yani çerezleri temizleyipde denedim gene sonuç negatif

Anladım, ozaman sana tavsiyem şu , google da tekrar eski sırana geri dönebilmen için yapman gereken tek şey , anasayfanı güncel tut, yani ana sayfanda sürekli içerik paylaşman gerekiyor , google ilk olarak anasayfayı tarıyor , herzaman olarak aynı sayfayı gördüğü zamanda , sence değer verirmi ? Tabiki hayır.
Google arama motorunun düşüncesine göre ,anasayfan güncel olmalı, yani günde 1-2 kere , ana sayfanda içerik paylaş, en azından güncel tutar ve sürekli güncel bir site , google için değerli birşeydir. Bu da demek oluyor ki , eski sırana dönebilirsin.

http://www.eroseczane.com

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Aynı sorun bende de mevcuttu. Webmaster Blogu'mda webmaster kelimesi 93.sırada iken 500'den çıkmıştı. Arada düzeliyor gidiyor falan. Anlayamadım.

• Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

PoyrazZ adlı üyeden alıntı

Anladım, ozaman sana tavsiyem şu , google da tekrar eski sırana geri dönebilmen için yapman gereken tek şey , anasayfanı güncel tut, yani ana sayfanda sürekli içerik paylaşman gerekiyor , google ilk olarak anasayfayı tarıyor , herzaman olarak aynı sayfayı gördüğü zamanda , sence değer verirmi ? Tabiki hayır.
Google arama motorunun düşüncesine göre ,anasayfan güncel olmalı, yani günde 1-2 kere , ana sayfanda içerik paylaş, en azından güncel tutar ve sürekli güncel bir site , google için değerli birşeydir. Bu da demek oluyor ki , eski sırana dönebilirsin.

Bişeyler yapıcaz bakalım kullandığım keres tema da buna pek müsait değil açıkçası bi yolunu bulucaz artık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al