freelance iş ilanları

Birsürü alan adı aldım sizce hangisi en iyi?

14 Mesajlar 2.090 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Anladığım kadarıyla kuyumcudanal.com ve e-yazili.com dikkat çekmiş. takip ediyor musunuz bilmiyorum ama ortaokullarda merkezi sınav pilot çalışmaları bu sene oluyor. Bu sistem lise 9-10-11 ve 12. sınıfta da uygulanması planlanıyor. bu açıdan bakarsak 6 dan 12. sınıfa kadar merkezi ortak sınavlar yapılacak gibi. Buna dayalı pek çok alan adını tabloda görebilirsiniz. Özellikle merkezisinavlar.com gibi. Bu arada son 1 yıldır web tasarımı ile ilgileniyorum. Şunu anladım ki eğitim sektörü bu piyasada fazla değerlenmiyor. Bazı uç örnekler hariç tabiki.

xxx deki kasıt üç haneli sayı demek sanırsam 100-300 gibi. yoksa sıfır sayısını mı gösteriyor. Bilgisizliğimi mazur görün lütfen.

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

truyka83 adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla kuyumcudanal.com ve e-yazili.com dikkat çekmiş. takip ediyor musunuz bilmiyorum ama ortaokullarda merkezi sınav pilot çalışmaları bu sene oluyor. Bu sistem lise 9-10-11 ve 12. sınıfta da uygulanması planlanıyor. bu açıdan bakarsak 6 dan 12. sınıfa kadar merkezi ortak sınavlar yapılacak gibi. Buna dayalı pek çok alan adını tabloda görebilirsiniz. Özellikle merkezisinavlar.com gibi. Bu arada son 1 yıldır web tasarımı ile ilgileniyorum. Şunu anladım ki eğitim sektörü bu piyasada fazla değerlenmiyor. Bazı uç örnekler hariç tabiki.

xxx deki kasıt üç haneli sayı demek sanırsam 100-300 gibi. yoksa sıfır sayısını mı gösteriyor. Bilgisizliğimi mazur görün lütfen.

100-999 3 haneli sayılar hocam. Ama ben kuyumcudanal için 3 haneden fazlasını düşünüyorum. Tabi doğru satışı gerçekleştirirseniz, beki 1 sene belki 5 sene sonra.
truyka83

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
bilgilendirme için sağol hocam. Bakalım 2 sene daha bende kuyumcudanal.com.

BozkurTr BozkurTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilisim Teknoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
Kuyumcudanal.com Degerlenebilcekbir Domaindir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al