lostyazilim

Film Sitesi Olanlar Okusun!

152 Mesajlar 22.309 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

yemrekomurcu yemrekomurcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 60 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

yenerk adlı üyeden alıntı

http://wmaraci.com/forum/439485-mesaj4.html bu mesajı yazandan böyle bir mesaj ilginç doğrusu film sitesi açınca vicdanınızın sesi mi kısılıyor hocam :)

+1 :)

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

http://wmaraci.com/forum/439485-mesaj4.html bu mesajı yazandan böyle bir mesaj ilginç doğrusu film sitesi açınca vicdanınızın sesi mi kısılıyor hocam :)

Firmadan alabiliyorsa alsın bilgilerimi, sıkıntı yok, film sitelerinde öyle bir şey yapmıyoruz, dedigim gibi filmler sunucumda değil, alan adı bana ait gözükmüyor, hosting türkiye olsada sunucu bizim olduğundan öyle bir bilgiyide alamazlar. Bizi bu duruma onlar getirdi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Ozi adlı üyeden alıntı

Firmadan alabiliyorsa alsın bilgilerimi, sıkıntı yok, film sitelerinde öyle bir şey yapmıyoruz, dedigim gibi filmler sunucumda değil, alan adı bana ait gözükmüyor, hosting türkiye olsada sunucu bizim olduğundan öyle bir bilgiyide alamazlar. Bizi bu duruma onlar getirdi.

Filmlerin sunucuda olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez. Film sitesi sahipleri, filmler bizde değil hiçbir şey yapamazlar diye düşünüyor. Siz link bile verseniz sunucu kadar sorumlusunuz.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Filmlerin sunucuda olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez. Film sitesi sahipleri, filmler bizde değil hiçbir şey yapamazlar diye düşünüyor. Siz link bile verseniz sunucu kadar sorumlusunuz.

Biz vermiyoruz onlar vermiyor, biletler ateş pahası, millet nerden izleyecek, zaten tutup vizyondaki filmide vermiyoruz, versek amenna, vizyondan düşenleri yayınlıyoruz. Zaten bizim sitelere dava açılıyor .com.tr deki adamalarda sıkıntı olmuyorsa bu işte para konuşmuş belli. Eşitliğin olmadığı bir yerde bana adaletten bahsetmeyin.

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Ozi adlı üyeden alıntı

Biz vermiyoruz onlar vermiyor, biletler ateş pahası, millet nerden izleyecek, zaten tutup vizyondaki filmide vermiyoruz, versek amenna, vizyondan düşenleri yayınlıyoruz. Zaten bizim sitelere dava açılıyor .com.tr deki adamalarda sıkıntı olmuyorsa bu işte para konuşmuş belli. Eşitliğin olmadığı bir yerde bana adaletten bahsetmeyin.

Mahkemede de aynı savunmayı yaparsınız artık. Digiturk Anti-Fraud Tim affetmez. Hele büyük firmaların da olaya dahil olmasıyla artık işiniz çok daha zor.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Mahkemede de aynı savunmayı yaparsınız artık. Digiturk Anti-Fraud Tim affetmez. Hele büyük firmaların da olaya dahil olmasıyla artık işiniz çok daha zor.

İşte bu yüzden bulamayacaklar. yine dediğim lafa döndük.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
Beyler İşin ne kadar büyütüyorsunuz benim film sitem var hiç birşey olmaz kimmiş digitürk nedir ya bu kadar telaş olmazki yoo eğer gelir kaldırırlarsa yenisini açarım neymiş efendim digitürkmü nedir bu kadar korkak olmayın ya !

Ek Olarak:

gokenim adlı üyeden alıntı

Aslında bunun savunulur bi yanı yok. Adamlar milyar dolarlar harcayıp film yapıyor sen onu alıp sitende paylaşıyorsun adam izliyor sinemasına gitmiyor orjinal dvd'yi almıyor. Zarar ediyor doğal olarak. E en doğal hakları da bu cezalar oluyor engellemek adına. He ben orjinal dvd alıyor muyum? Hayır almıyorum. Ama gerçeklerden kaçılmaz.

peki para verip misal sinamada izleyecek parası olmayan gidip internet cafede açıyor izliyor bu açıdanda bakın

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
film indirme sitesine birşey yapabiliyorlar mı sonuçta turbobit letitbit gibi linkler veriliyor

Bytj Bytj WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Online film izleme siteleri ister kendi serverinden isterse başka serverden film oynatsın tamamen yasa dışıdır ve suçtur. Gelen uyarıları dikkate alın ve uyarıdaki filmleri silin sıkça uyarı alıyorsanız mutlaka domain değişikligine gidin. domain isimlerinizin fason olması sonucu çok etkilemez ( mahkeme karariyle ) şirket tüm kişisel bilgilerinizi vermek zorundadır.
Şirket tarafından gelen e-postalara cevap vermeyin. ve son olarak sakın yalandan efelik yapmayın ''dizimagı'' hatırlayın.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)

fullindirfilm adlı üyeden alıntı

film indirme sitesine birşey yapabiliyorlar mı sonuçta turbobit letitbit gibi linkler veriliyor

yapıyolarmış hocam bende sordum aynı soruyu aynı şekilde sucluymus

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al