wmaraci reklam

Film sitesi için host ?

31 Mesajlar 11.463 Okunma
wmaraci reklam

SahinDag SahinDag Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
* türk firmalarda sorun yasarsın şimdiden belirtmiş olayım..

Gibi bir mesajınız var. Ben bu ülkede resmi olarak web sitesi barındırma hizmeti veriyorum siz direk olarak böyle yazarsanız ekmeğimle oynadığınızı düşünürüm

Konuyu uzatmıyayım kabalık ettiysem özür dilerim
NavarinTR HostAnaliz TurgutHost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HostAnaliz HostAnaliz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Server Administrator
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Şahin DAĞ adlı üyeden alıntı

* türk firmalarda sorun yasarsın şimdiden belirtmiş olayım..

Gibi bir mesajınız var. Ben bu ülkede resmi olarak web sitesi barındırma hizmeti veriyorum siz direk olarak böyle yazarsanız ekmeğimle oynadığınızı düşünürüm

Konuyu uzatmıyayım kabalık ettiysem özür dilerim

Katılıyorum.

Forum içerisinde ve forum dışında bir çok müşteriye hizmet veriyoruz. Türk firmaları şöyledir Türk firmaları böyledir lütfen bilgi almadan yorum yapmayınız.
NavarinTR TurgutHost

kişi bu mesajı beğendi.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
türk host firmaları hakkında kötü b,rşey soylediğimi zannetmiyoru.. ayrıca tavsiyede bulunmak neden bu kadar sorun oluyor.. Bu durumun sizi kızdıracağına daha iyiye gitme azmi vermesi lazım..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam bence hiç bulaşmayın yeni yasa meclisten geçti, Cumhumbaşkanıda onaylayacak. İstersen Türkiye Lokasyon olsun istersen Uzay lokasyon olsun. Anında siteni engelleyip polis yola çıkıyor evine doğru kapını çalıyor. IP bilgileride takip ediliyor artık herkesin hangi siteye girdiği. Yani film izlemek için bile bir siteye girsen İnternetini kesecekler ve polis kapına gelecek.

wmaraci
wmaraci

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Omnistürk ile yıllarca çalıştım bir dönem.. çok sorun yaşamıştım.. tabi bu 5 yıl kadar önce idi. o yuzden temkinli yaklaşır oldum turkiye lokasyonlu sitelere. tabi 5 sene içinde çok şey değişmiştir eminim..

arkadaşlar yanlış birşey söyledimse özür dilerim bende..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

paypalbozan paypalbozan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 63, (%98)
www.webkur.com.tr de sıkıntı yok .

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)

Şahin DAĞ adlı üyeden alıntı

Yabancı firma ile daha büyük sorunlar yaşayabilirsin. Adını verdiğiniz firmanın sunucuları a*dult siteler ile dolu sitenizin yetişkin içerikli sitelerin barındığı sunucuda barınması seo açısından önerilmez

' Adult Friendly

Other hosts not adult friendly? Don't worry- we're proud to host adult video content so long as you have the proper rights to distribute the content from your website. '

Ayrıca biri sitenizi mahkemeye verirse kısa süre içinde siteniz veya sitenizin ip numarası türkiyeden erişimlere engellenebilir

Yanlış bilgiler verip ülkemizdeki firmaları karalamayın lütfen

Ecnebi özentisi milletimiz zamanındada fransaya özenip vatanımızı ne hale getirdiler. Şimdi de bize çektiren ecnebiye özeniyorlar...

SahinDag SahinDag Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

Omnistürk ile yıllarca çalıştım bir dönem.. çok sorun yaşamıştım.. tabi bu 5 yıl kadar önce idi. o yuzden temkinli yaklaşır oldum turkiye lokasyonlu sitelere. tabi 5 sene içinde çok şey değişmiştir eminim..

arkadaşlar yanlış birşey söyledimse özür dilerim bende..

Çalışmanızı tavsiye ederim ülkemizdeki piyasa Omnistürk ibaret değil o firma sizi zor durumda bıraktıysa diğer firmalarında aynı olacağı anlamına gelmez
HostAnaliz

kişi bu mesajı beğendi.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Hocam bence hiç bulaşmayın yeni yasa meclisten geçti, Cumhumbaşkanıda onaylayacak. İstersen Türkiye Lokasyon olsun istersen Uzay lokasyon olsun. Anında siteni engelleyip polis yola çıkıyor evine doğru kapını çalıyor. IP bilgileride takip ediliyor artık herkesin hangi siteye girdiği. Yani film izlemek için bile bir siteye girsen İnternetini kesecekler ve polis kapına gelecek.

konu pert ama daynamayıp cevap yazıyorum. Amma sallamışsın. polis jandarma:) yok FBI..Benim 4 yıldır aynı film sitem var günlk 90-120k hitli. %100 illegal. hiçbir gün polis falan gelmedi. 2 avukatımız var ama yatıştalar. hikayeler yazmayın lütfen. ha gider hayvan istismarı yada çocuk, enses ****osu yayınlarsan intihar etmiş olursun. ondan gelecek paranında .....:) neyse saygılar herkese. uydurma kulaktan dolma yada fantezi bilgilerle yorum yapmayın.
NavarinTR

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

konu pert ama daynamayıp cevap yazıyorum. Amma sallamışsın. polis jandarma:) yok FBI..Benim 4 yıldır aynı film sitem var günlk 90-120k hitli. %100 illegal. hiçbir gün polis falan gelmedi. 2 avukatımız var ama yatıştalar. hikayeler yazmayın lütfen. ha gider hayvan istismarı yada çocuk, enses ****osu yayınlarsan intihar etmiş olursun. ondan gelecek paranında .....:) neyse saygılar herkese. uydurma kulaktan dolma yada fantezi bilgilerle yorum yapmayın.

Kardeş biz cumhurbaşkanımızın yalancısıyız :)

Ayrıca adamlar uğraşmak istemediği için, yoksa gerekirse huyuna gitmezsen kapına FBI değil kapına jet bile çekerler sen merak etme :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al