wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Moda Blogundan Beklentileriniz ?

5 Mesajlar 555 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar elimde sevgilim için aldığım bir domain var. Wordpress sistemini kurdum ve şuan temayı düzenliyorum. Siz olsaydınız bir moda blogundan neler beklerdiniz ? Neler görmek isterdiniz ? Sadece bayanlara mı yönelik olmalı yoksa bayan-erkek karışık mı olmalı ?

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Moda bloğundan ne beklenir ki hocam? Bol fotoğraflı galeri oldu mu tamamdır. Ana hizmetiniz kadınlara olsun, bir kategoride de erkek modasına yer ver bence :)

iyi.

Yusuf Kaya Yusuf Kaya İstanbul Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Turizm Acentası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 23 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Sırf facebook sayfasında en az 250 5000 Bin beğenili sayfa alın güncel popüler iyi olsun galeri fotoğraf ile rahat para kazanabilirsiniz sitenizde ilerler

Themeforest Tema Onaylatılır.

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Ünlü isimleri takip eden bir yapınız var ise ünlülerin üzerinde giymiş oldukları her bir şeyin analizini yapabilirsiniz.
Örneğin;

Şapka : x marka x tl
Saat : y marka x dolar
vs vs vs sonunda da sizin görüşünüz şeklinde bir şey olursa alışa gelmişin dışında ilginç bir site olabilir.

Bknz: stealherstyle. net sitesi hatta belki bir süre sonra ufak tefek parçaları temin edebilme durumunuz olursa onları kendi x bir yere satışını koyup satabilirsinizde

wmaraci
wmaraci

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

Yusuf Kaya adlı üyeden alıntı

Sırf facebook sayfasında en az 250 5000 Bin beğenili sayfa alın güncel popüler iyi olsun galeri fotoğraf ile rahat para kazanabilirsiniz sitenizde ilerler

Görüşünüz için teşekkürler.Facebook sayfa işi benim aklımda da var.Ayrıca bunu instagramdan da desteklemeyi düşünüyorum.

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Moda bloğundan ne beklenir ki hocam? Bol fotoğraflı galeri oldu mu tamamdır. Ana hizmetiniz kadınlara olsun, bir kategoride de erkek modasına yer ver bence :)

Hocam haklısınız fakat alışılmışın dışında ve kesinlikle özgün bir blog yaratmayı düşündüğümden bu konuyu açma gereği duydum teşekkür ederim :)

Untouchable adlı üyeden alıntı

Ünlü isimleri takip eden bir yapınız var ise ünlülerin üzerinde giymiş oldukları her bir şeyin analizini yapabilirsiniz.
Örneğin;

Şapka : x marka x tl
Saat : y marka x dolar
vs vs vs sonunda da sizin görüşünüz şeklinde bir şey olursa alışa gelmişin dışında ilginç bir site olabilir.

Bknz: stealherstyle. net sitesi hatta belki bir süre sonra ufak tefek parçaları temin edebilme durumunuz olursa onları kendi x bir yere satışını koyup satabilirsinizde

Bazı ufak çapta eşyaların satışını zaten düşünüyorum. Bunu temaya yada ayrı bir script olarak entegre etme işlemiyle uğraşıyorum iki gündür. Kolye ve bileklik bazında satış şimdilik düşünüyoruz. Bir kargo firmasıyla anlaşma sürecindeyim.

Teamtofas.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al