wmaraci reklam

Yeni Çıkan Sansür Yasası.

19 Mesajlar 3.345 Okunma
wmaraci reklam

fatih83 fatih83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Sen konuyu açan arkadaşın avukatımısın ? Ben haklının, doğrunun yanındayım. Gereksizlik ve lüzumsuzluk yani gövde gösterisi yapanlarında karşısındayım.

Vay bee çok etkilendim doğrusu :) Size Batman diyeyim madem.

wmaraci
reklam

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)

fatih83 adlı üyeden alıntı

Terbiyesizlik yapma, saygılı ol. Kimsenin avukatlığını yapıyormuşum gibi algılanmasın ama bazen *** yönetimine hak vermiyor değilim.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)

Referee adlı üyeden alıntı

Terbiyesizlik yapma, saygılı ol. Kimsenin avukatlığını yapıyormuşum gibi algılanmasın ama bazen *** yönetimine hak vermiyor değilim.

Terbiyesizliği sen yapma asıl, sen kimsinde bana kalkmış terbiyeden bahsediyorsun, benim yazdığım yorumda herhangi bir terbiyesizlik yada küfür mü var? Kaldı ki terbiyeyi bildirecek insan sen değilsin bana, ben kendi yorumumu yazdım, konuya muhatap kişi yorum yapmadı ama gökhanla sen maşallah avukat kesildiniz.

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)

Terbiyesizliği sen yapma asıl, sen kimsinde bana kalkmış terbiyeden bahsediyorsun, benim yazdığım yorumda herhangi bir terbiyesizlik yada küfür mü var? Kaldı ki terbiyeyi bildirecek insan sen değilsin bana, ben kendi yorumumu yazdım, konuya muhatap kişi yorum yapmadı ama gökhanla sen maşallah avukat kesildiniz.

Sizin gibi ego problemi yaşayan insanların bu forumdan uzaklaştırılması gerektiğini düşünüyorum.

Ben kim miyim ?

Sen hiç kendine sordunmu acaba, ben kimim diye ? Bu, karaktersiz insanların kullandığı kelimeyi kullandığım adam kaç yaşındadır acaba diye düşündün mü hiç?

Evet sen terbiyesizsin. Aynı zamanda karakter problemi yaşıyorsun. En başta bahsettiğim gibi, sizin gibi insanların derhal uzaklaştırılması ve saygı çerçevesinde sohbetlerin, tartışmaların gerçekleştirildiği bir ortam yakalanması gerekir.

Ayrıca artık sana cevap vermeyeceğim. Dilediğin gibi insalarla sidik yarışına girebilirsin.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)

Sizin gibi ego problemi yaşayan insanların bu forumdan uzaklaştırılması gerektiğini düşünüyorum.

Ben kim miyim ?

Sen hiç kendine sordunmu acaba, ben kimim diye ? Bu, karaktersiz insanların kullandığı kelimeyi kullandığım adam kaç yaşındadır acaba diye düşündün mü hiç?

Evet sen terbiyesizsin. Aynı zamanda karakter problemi yaşıyorsun. En başta bahsettiğim gibi, sizin gibi insanların derhal uzaklaştırılması ve saygı çerçevesinde sohbetlerin, tartışmaların gerçekleştirildiği bir ortam yakalanması gerekir.

Ayrıca artık sana cevap vermeyeceğim. Dilediğin gibi insalarla sidik yarışına girebilirsin.

Bu nasıl bir yönlendirmedir ya? Başı sıkışan "bu adam uzaklaştırılmalı vs diyor", şuan hakaret ettiğinin ve kovulması gerekenin kendin olduğunun farkındamısın? Yaşını bilmem benim yaşım 31, bana karakter problemi yaşıyorsun diyen bir insan muhatabbım olamaz.

Ek Olarak:

Ayrıca artık sana cevap vermeyeceğim.

Gerçekten çok memnun olurum.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Farzedelim ki olduk ne oldu bir problem mi var ? Ne öyle Ali kıran baş kesen gibi cevap yazmışsın arkadaşa ?

Rahatsızda olabiliriz, hoşumuzada gidebilir.
Fikirler size uyunca like, uymayınca dislike.. Bu kadar basit herkes işine baksın 1 konu 1 kez açılmalı ve onun üzerinden tartışılmalı ( fikir beyanı ).

siz sağa sola tehdit savururken sorun yok başkaları
Hayrola rahatsız mı oldun? şeklinde soru sorarken gücünüze mi gidiyor Ali kıran baş kesenliği kimin yaptığı belli değil mi ?
fatih83

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam rahatsızlık başka, dertleri başka :)

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

Hocam rahatsızlık başka, dertleri başka :)

hayır anlamadığım şu burası bir forum herkes saygı çerçevesi içerisinde fikrini belirtebilir adam 2 dir tehdit mesajları atıyor az öncede Senin cezanı ben şimdi kesiyorum hiç merak etme. dedi bana daha sonra o konu kapandı başka konuda arkadaşın tekine Ben fişli- faturalı iş yapan vergi ödeyen bir çalışanım. Sen benim ekmeğimi çamura bulamaya kalkarsan o adamı diri diri çamura gömerim hiç canım sıkılmaz emin olun. diyor yetmezmiş gibi gelmiş ali kıran baş kesenlik yapmayın diyor.

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Tamam sakin olun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al