wmaraci reklam

Moli Runner Android Oyunu Çıktı

7 Mesajlar 991 Okunma
smmexpress

roadscrat roadscrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek 5
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 42
  • Ticaret 8, (%100)
Moli Runner oyunumuz çıktı. Sevinçliyiz çünkü bir oyunumuzu daha çıkarmayı başardık.Yaklaşık 1 ay önce başladığımız oyunumuza yenilikler ekleyerek bügün çıkardık üstünde incelikle çalıştık ve bug ve hata bırakmamaya çalıştık fakat ne kadar bırakmamaya çalışsakda elbette gözümüzden kaçan şeyler olabilir bunları ise belirlediğimizde güncellemeler ile sorunları ortadan kaldıracağız.Oyunumuz için halen güncellemeler devam etsede nasıl bir ilgi göreceğini şuanda kestirmek imkansız o yüzden bekleyip göreceğiz.

- Oyun İndirmek İçin Market Adresi -

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RoadscratGames.MoliRunner

Oyunda eksik gördüğünüz şeyleri veya gelmesini istediğiniz yenilikleri mail aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Mail: contact@roadscrat.com

Oyundan küçük bir kare(boyut olarak biraz büyük ama :))

wmaraci
reklam

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)
geliştirilmesi gereken hoş bir oyun

alp alp Professional Sleeper Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
İndiriyorum. Güzel bir oyuna benziyor.

www.Oyunoynay.Org

cumak27 cumak27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 87 / 87
  • Ticaret 19, (%95)
telefonum s4 olduğu için mi yoksa unity ile hazırlanmış oyunlardan mı bilmiyorum ama butonlar falan telefonda küçücük gözüküyor bende eğer sizden kaynaklanan bir sorunsa düzeltmeniz iyi yönde etkileyecektir uygulamanızı

wmaraci
wmaraci

KadirMelih KadirMelih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 5 / 44
  • Ticaret 17, (%88)

cumak27 adlı üyeden alıntı

telefonum s4 olduğu için mi yoksa unity ile hazırlanmış oyunlardan mı bilmiyorum ama butonlar falan telefonda küçücük gözüküyor bende eğer sizden kaynaklanan bir sorunsa düzeltmeniz iyi yönde etkileyecektir uygulamanızı

Arkadaşa katılıyorum, bende S4 kullanıyorum ve butonlar çok küçük tıklamak zorlaşıyor. Moli'nin zıplama mesafesi biraz düşürülmeli bence çok yükseğe atlıyor engellerden geçerken işimiz zorlaşıyor. Geliştirilse iyi yerlere gelebilicek bir oyun, tebrikler.
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

cumak27 cumak27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 87 / 87
  • Ticaret 19, (%95)

KadirMelih adlı üyeden alıntı

Arkadaşa katılıyorum, bende S4 kullanıyorum ve butonlar çok küçük tıklamak zorlaşıyor. Moli'nin zıplama mesafesi biraz düşürülmeli bence çok yükseğe atlıyor engellerden geçerken işimiz zorlaşıyor. Geliştirilse iyi yerlere gelebilicek bir oyun, tebrikler.

Aynısını bende diyecektim zıplama konusunda fazla zıplıyor

roadscrat roadscrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek 5
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 42
  • Ticaret 8, (%100)

Berke adlı üyeden alıntı

geliştirilmesi gereken hoş bir oyun

Teşekkürler, Moli Runner 2. versiyonu çıkaracağım daha yeni özellikler ve farklı bölgeler olacaktır.

alp adlı üyeden alıntı

İndiriyorum. Güzel bir oyuna benziyor.

Çok teşekkürler :)

Hocam bazı telefonda büyük bazısında küçük oluyo butonlar fakat Moli Runner 2 versiyonunda bütün telefonlara uyumlu grafikler hazırlıyorum daha uyumlu olacaktır.Normaldede her telefona uyumlu yaptım fakat bu şekilde oldu bende şaşırdım fakat sorunu 2. versiyonda halledeceğim inşallah :)

KadirMelih adlı üyeden alıntı

Hocam az yaptıkmı az zıplıyo çok ettikmide çok ettiler diyolar normal ettim bu seferde yine fazla zıplıyo diyonuz bunun ortasını bi tutturamadık :D Ama oyunda karakter çok zıplasada az zıplasada rekoru kırmak zor ve aynı bölümü dahi oynasanız engeller aynı bölüm içinde sürekli her oynayışınızda değişiyor o yüzden çok zıplasada az zıplasada değişen bişe yok :)

Aynısını bende diyecektim zıplama konusunda fazla zıplıyor

Bir üstteki yorumumda açıkladım :)

Herkese yorumlarından ötürü teşekkür ediyorum inşallah 2. versiyonda çok daha iyi olacaktır desteklerinizden ötürü teşekkürler :)
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al