wmaraci reklam
lidertakipci

slider sorunu

7 Mesajlar 939 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar ınterneten bır tane tema ındırdım temanın slider alanına kendi resimlerimzii enterge ettim yalnız temada şöylede bir sorun temanın wp-admin panelindeki Uncheck if you do not want to show featured posts slideshow in homepage. sekmenın işaretını kaldırdım slider resimler gitti tekrar işaretledım ama resimler gelmedi sildim yenıden yukledım gecmısıs sıldım hata pc bile kapatıp yenıden acdım ftp yenıden bagladım vs vs bır turlu duzelmetdım sizce nasıl geriye resımlerı getırebilirim site adresini veriyorum

site adresim bu site adresim bu yardımcı olursanız sevınırım

wmaraci
reklam

Prefetch Prefetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yazıları eklerken resimlerinizi öne çıkan görsel olarak işaretleyin.muhtemelen ondandır

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Prefetch adlı üyeden alıntı

Hocam yazıları eklerken resimlerinizi öne çıkan görsel olarak işaretleyin.muhtemelen ondandır

hocam öle bır sey yok bu resımlerı ftpden atık

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılara resim eklerken genelde sağ alt köşede "Öne Çıkan Görsel olarak " ı işaretleyin sonrasında sırasıyla BlackOrange options-Homepage settings - sliderpost (burada slider yazılarınızı seçin .)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Yazılara resim eklerken genelde sağ alt köşede "Öne Çıkan Görsel olarak " ı işaretleyin sonrasında sırasıyla BlackOrange options-Homepage settings - sliderpost (burada slider yazılarınızı seçin .)

hocam şöyle dıyım bu temanın ıcın jadgallry dıye klasor var içinde de sldes dıye klasor var 5 tane jpg var ben o jpg leri değişdim sonradan paneldeki o işaretı kaldırım jqeury alanı gıttı sonra tekrar işaretlemedım jqeury alanı geldı resimler gelmedı yanı konulalarla alakalı resım durumu yok hocam başka bır sey var yanı onceden çalışıyordu takı o kutudaki işaretı kaldırıp tekrar ısretledıkden sonraya kadar

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

güvengrup adlı üyeden alıntı

hocam şöyle dıyım bu temanın ıcın jadgallry dıye klasor var içinde de sldes dıye klasor var 5 tane jpg var ben o jpg leri değişdim sonradan paneldeki o işaretı kaldırım jqeury alanı gıttı sonra tekrar işaretlemedım jqeury alanı geldı resimler gelmedı yanı konulalarla alakalı resım durumu yok hocam başka bır sey var yanı onceden çalışıyordu takı o kutudaki işaretı kaldırıp tekrar ısretledıkden sonraya kadar

Kardeş onları her zaman ftp girip değiştirmiyorsun :) eklemiş olacağın veya ekli olan yazılardan çekiyor slider resimleri.. temayı kendim kurdum sıkıntı yok.istersen panel blgilerini gönder gösteryim:)

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Kardeş onları her zaman ftp girip değiştirmiyorsun :) eklemiş olacağın veya ekli olan yazılardan çekiyor slider resimleri.. temayı kendim kurdum sıkıntı yok.istersen panel blgilerini gönder gösteryim:)

hocam bende bılıyorum one cıkarılmıs gorsel olayını fakat ben bu temada o özelliği kullanmadım temanın ılk halındede konuların resmi yokdu ftpden resimleri alıyordu kendıne özel 5 tane resım alanı vardı madem temayı kurmusun ıcındeki dedıgım klasorlerıde gormusundur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al