wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Yine Ban Yedim.

15 Mesajlar 4.171 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

batman batman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense'ten yaklaşık bir yıl önce bir hesabım geçersiz etkinlik nedeniyle ban yedi. Saçmaladı google.
Yeni açtığım sitede tüm bilgileri değiştirmiş olmama reğmen ban yedim. Tek benzerlik aynı bilgisayardan aynı interneti kullanarak başvurmuş olmam. Ban sebebi olarak hiçbir şey göstermedi. Adwords kullanıcıları için risk oluşturabileceğini düşündük saçmalığını yazmışlar.
Acaba site için tekrar ne zaman başvurmalıyım. Sizce tekrar banı engellemek için ne yapmalıyım? Kurduğum sitede program politikalarına aykırı hiçbir şey yok. Bir kere banlandın mı, iz bırakmıcan anladığım bu....

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Sonuçta anlamışsınız önemli olan bu olsa gerek, tecrübe ucuz bir şey değil.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
1-bilgisayarını degiştir(işlemci numarasından ayıkıyor işi adsense)
2-Yeni bir site ile başvur
3-Kullandıgın adsl yi degiştirip farklı bir firmaya abone ol(ıp numaran degişssin)

Biraz masraflı olucak ama yapıcak bişiy yok

• Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bunları denediniz mi?

Ben herhangi bir internet kafeden başka bir site için başvurmayı düşünüyorum. Daha sonra tekrar hesabımın banlandığı siteye reklam koysam sıkıntı olur mu acaba?

wmaraci
wmaraci

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
işlemci ne alaka ipden ayıkıyor işlemciden ayıkmaz adsense kardeş keşke internet cafeye gitseydin orada 2 dk başvuru yapsaydın

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Şİmdi siteyi devir etmiş gibi gösterip tekrar aynı site için farklı bilgilerle başvursam ne olur acaba.
Yani hosting firmasında yeni bir hesap açıp domaini devredicem. Whois bilgileri değişsin diye sonra aynı site için başvurucam veya başka site için başvurup hesap kapatılan siteme reklam koyucam. Aynı kişi olduğumu anlamasa sitede banlanacak bir şey yok.

crazywm crazywm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
peki başka pc ve ıp den açıp,açtıkdan sonra evde kontrol amaçlı girsek sıkıntı olurmu

• Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bence olabilir. Hesabı hiçbir zaman banlanan ip den girmemek lazım. Benim hesabım 1 yıl önce Banlanmıştı. Adamlar tüm bilgileri değiştirdiğim halde başvurduğum ip den anladı . Hesabı kapatırken adsense kullanıcıları için tehlike demişler. İtiraz ettim daha önce hesabınız kapatılmış diye cevap geldi. Yani adamlar ip den yakalamış.

Kaç kere adsensen'ten defalarca onay aldım 1 hafta da banlandım. Blogger ve 2 site sadece ip yüzünden banlandı.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

1-bilgisayarını degiştir(işlemci numarasından ayıkıyor işi adsense)
2-Yeni bir site ile başvur
3-Kullandıgın adsl yi degiştirip farklı bir firmaya abone ol(ıp numaran degişssin)

Biraz masraflı olucak ama yapıcak bişiy yok

Ne alaka? :D

Bunlardan sadece 2. yi yapman yeterli olacaktır. Benim hesabım banlanmıştı, başka bir siteyle başvurdum onaylandı aynı modem, aynı pc, aynı hat sadece tabi kapatıp açtığım için modemi IP değişti.

Ek Olarak; Google hesabınızın kazancınada bakıyor. Bana 3-5 ayda bir ban atıyor(hesap olarak değil site olarak atıyor bunları) diğer siteleriminde geliri yüksek olduğu için kendiside kazanıyor banlamıyor hesabı. Tabi saçma bir sebepten banlamış oluyor olayı hemen çözüp artık öyle bir şey yok sitemde kaldırdım diye geri mesaj atıyorum 1 saate banı kaldırıyorlar banlanan site içinde.

Yani 1 kere banladıklarını hep banlıyolar diye bi saçmalık yok.

Ek Olarak; Sadece başvuran kişiyi değiştirmenizde yetecektir. Siteniz sizde kalabilir. Örneğin kardeşiniz varsa onun adına başvurabilirsiniz.

• Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni site ile başvurdum. Ama site birazcık farklı bir siteydi. Yani yapısı anlamıyla anlamış olabilir. Ayrıca tüm bilgileri değiştirerek başvurduğum blogger hesaplarını da 1 hafta da banladı. Kazanç olayına gelince açtığım siteler çöp site değildi. En son kapatılan blogger tamamı organik 3-4k hite sahipti. Adwords kullanıcıları için tehlike oluşturabilir deyip kapattı.

Ama ilk başta adsense'te yeniyken 4-5 defa aynı bilgilerle başvurup ban yedim. Bence benim ip adresini kırmızı listeye aldı. Artık internet sektöründen soğudum. Şaka değil açtığım sitelerde sorun hit değil adsense oluyor. Artık başka bir yere taşınmadan adsense başvurusu yapmam. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al