wmaraci reklam

Adsense Yine Ban Yedim.

15 Mesajlar 4.244 Okunma
smmexpress

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Ne alaka? :D

Bunlardan sadece 2. yi yapman yeterli olacaktır. Benim hesabım banlanmıştı, başka bir siteyle başvurdum onaylandı aynı modem, aynı pc, aynı hat sadece tabi kapatıp açtığım için modemi IP değişti.

Ek Olarak; Google hesabınızın kazancınada bakıyor. Bana 3-5 ayda bir ban atıyor(hesap olarak değil site olarak atıyor bunları) diğer siteleriminde geliri yüksek olduğu için kendiside kazanıyor banlamıyor hesabı. Tabi saçma bir sebepten banlamış oluyor olayı hemen çözüp artık öyle bir şey yok sitemde kaldırdım diye geri mesaj atıyorum 1 saate banı kaldırıyorlar banlanan site içinde.

Yani 1 kere banladıklarını hep banlıyolar diye bi saçmalık yok.

Ek Olarak; Sadece başvuran kişiyi değiştirmenizde yetecektir. Siteniz sizde kalabilir. Örneğin kardeşiniz varsa onun adına başvurabilirsiniz.

Ne alaka mı ?

bişiy biliyoruz ki yazıyoruz arkadasım..Ben su an 26 adet adsense hesabını yönetiyorum. Bırakta o kadar bilgi sahibi olalım degil mi. En garanti yöntemler bu saydıklarımdır. Artık ıp degiştirmeler filan hikaye oldu arkadasım. google senın işlemci numarana kadar görüp tespit ediyor artık. sen ıstedıgın kadar ıp degiştir numaran ortada sonucta. Adsense senın ıp nın degişik oldugunu görüyor fakat işlemci numaranında aynı kaldıgının farkında. sen o sekılde numara cektıgını sanarsın fakat adsense dur bakalım ne yapıcak şimdi der karsıdan izler senı..adsense üzerinde sayısız muhendislik buluşları vardır, bırakta olayı çözsunler bu adamlar artık..Gidiceksin farklı bir firmadan adsl basvurunu yapıcaksın ki ıp adresin degişssin hersey sıfırlansın..çocuk gibi her allahın gununu ıp mı degiştiriceksin kiiiiiii zaten bir işe yaramıyor..Eger bu işi prof sekılde yapıp deli paralar kazanmak istenılıyorsa bunlar yapılacak.. Yanı senın anlattıklarının modası çoktan geçti artık arkadasım hiç kusura bakma. Çok amatör düşünuyorsun

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Ne alaka mı ?

bişiy biliyoruz ki yazıyoruz arkadasım..Ben su an 26 adet adsense hesabını yönetiyorum. Bırakta o kadar bilgi sahibi olalım degil mi. En garanti yöntemler bu saydıklarımdır. Artık ıp degiştirmeler filan hikaye oldu arkadasım. google senın işlemci numarana kadar görüp tespit ediyor artık. sen ıstedıgın kadar ıp degiştir numaran ortada sonucta. Adsense senın ıp nın degişik oldugunu görüyor fakat işlemci numaranında aynı kaldıgının farkında. sen o sekılde numara cektıgını sanarsın fakat adsense dur bakalım ne yapıcak şimdi der karsıdan izler senı..adsense üzerinde sayısız muhendislik buluşları vardır, bırakta olayı çözsunler bu adamlar artık..Gidiceksin farklı bir firmadan adsl basvurunu yapıcaksın ki ıp adresin degişssin hersey sıfırlansın..çocuk gibi her allahın gununu ıp mı degiştiriceksin kiiiiiii zaten bir işe yaramıyor..Eger bu işi prof sekılde yapıp deli paralar kazanmak istenılıyorsa bunlar yapılacak.. Yanı senın anlattıklarının modası çoktan geçti artık arkadasım hiç kusura bakma. Çok amatör düşünuyorsun

Valla ben böyle yaptım demekki o sayısız mühendislik buluşlarını kandırabildim "çocuk gibi ip değiştirerek" :) Ve çok iyi para kaldırıyorum oturduğum yerden :)

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Valla ben böyle yaptım demekki o sayısız mühendislik buluşlarını kandırabildim "çocuk gibi ip değiştirerek" :) Ve çok iyi para kaldırıyorum oturduğum yerden :)

Devam et sen bu şekilde. Adsense,i hafife alma

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Devam et sen bu şekilde. Adsense,i hafife alma

hafife aldığım falan yok, fakat halen bu sistemler geçerli. Site değiştir / isim değiştir yetiyor yani. 1.5 Yıldır her ay düzenli alıyorum.

wmaraci
wmaraci

HemenTeslim HemenTeslim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi işlem- E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 5, (%100)
Farklı isim
Farklı adres
Farklı iban numarası
Farklı gmail ve telefon bilgileri

(Bilgisayarınızı formatlayınız aynı ağdan giriş yapmayın)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al