wmaraci reklam

Ulaştığım CGI Shell sayfası (Özkula Hosting)

17 Mesajlar 2.953 Okunma
smmexpress

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Ben forumdaki kullanıcıların yalancısıyım hocam. Son bir kaç haftadır gördüğüm kadarıyla kullanıcılar canlı destek olsun, telefon olsun size düzgün bir şekilde ulaşamadıklarını bildiriyorlar.

Şimdi ozkula bir tek ben mi ulaşa biliyorum. :) ilginç doğrusu ..

wmaraci
reklam

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Sitenize giriş yapabilseydim atardım hocam. Eski konuşmalardan da hatırlayacağınız üzere şifre sıfırlama talebi verdikten sonra, sistemin otomatik verdiği şifre yenilemek istedikten sonra iki şifreyi de kabul etmiyor. Bunu defalarca söyledim ama sorun yok dediniz. 3 tarayıcıda denememe rağmen düzelmedi.

Bu konunun amacıda şüpheli gördüğüm için açtım. O kadar kişinin bilgisi ve yabancı birinin Facebook profiline link bulunması haliyle bir emek sahibi olarak tedirgin ediyor. Sıkıntı yok diyorsanız, konu kapanabilir.

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz müşteri mail adresinizi pm ile iletirseniz şifreniz tekrar gönderilecektir.Giriş yaptıktan sonra adresi ticket üzerinden iletirseniz daha detaylı inceleme fırsatı bulabiliriz.
----------------
Ulaşım konusunda forumda bu ikinci konumuz oluyor malesef.Destek talepleri ve telefonlar düzenli cevaplanmak da fakat canlı destek üzerinden ulaşımda aksama yaşandığında hemen müşterilerimiz ulaşamıyorum psikolojisine girdiği için malesef butür konular açılmasına neden olmakta
Canlı destek üzerindeki gecikmeler en kısa sürede giderilecektir.Telefon ve ticket cevap sürelerinde problem bulunmamakta
------------------

Shell konusunda detaylı bilgi vermek gerekirse butür paylaşımlı sunuculara shell atabilmek çok kolay bir işlemdir sebebi de site üzerindeki açıklar bunu engellememiz mümkün olmayacaktır.
Yaptığımız güvenlik işlemleri neticesinde bu shell dosyaları kullanılamaz hale getirmek üzere çalışmalar yaptığımız için güvenlik riski çoğu shell içermemekte

Wordpress veya farklı bir script config çekilme işlemi eğer sizin sitenizin güvenlik ayarları doğru ise hiç bir problem olmaz config çekilemez

Hizmet sahipleri dosya izinlerine dikkat eder ve config şifreleme veya yolu değiştirme gibi işlemleri uygularsa herhangi problem yaşamazlar

Destek biletinizi beklemekteyiz

iyi çalışmalar

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

emirhan adlı üyeden alıntı

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz müşteri mail adresinizi pm ile iletirseniz şifreniz tekrar gönderilecektir.Giriş yaptıktan sonra adresi ticket üzerinden iletirseniz daha detaylı inceleme fırsatı bulabiliriz.
----------------
Ulaşım konusunda forumda bu ikinci konumuz oluyor malesef.Destek talepleri ve telefonlar düzenli cevaplanmak da fakat canlı destek üzerinden ulaşımda aksama yaşandığında hemen müşterilerimiz ulaşamıyorum psikolojisine girdiği için malesef butür konular açılmasına neden olmakta
Canlı destek üzerindeki gecikmeler en kısa sürede giderilecektir.Telefon ve ticket cevap sürelerinde problem bulunmamakta
------------------

Shell konusunda detaylı bilgi vermek gerekirse butür paylaşımlı sunuculara shell atabilmek çok kolay bir işlemdir sebebi de site üzerindeki açıklar bunu engellememiz mümkün olmayacaktır.
Yaptığımız güvenlik işlemleri neticesinde bu shell dosyaları kullanılamaz hale getirmek üzere çalışmalar yaptığımız için güvenlik riski çoğu shell içermemekte

Wordpress veya farklı bir script config çekilme işlemi eğer sizin sitenizin güvenlik ayarları doğru ise hiç bir problem olmaz config çekilemez

Hizmet sahipleri dosya izinlerine dikkat eder ve config şifreleme veya yolu değiştirme gibi işlemleri uygularsa herhangi problem yaşamazlar

Destek biletinizi beklemekteyiz

iyi çalışmalar

Yarın sabah şifre değişikliği talebi veririm artık. Güvenlikten yana sıkıntı yoksa, sorunda yok. İyi çalışmalar.

iyi.

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Ozkulada bu sıkıntı kaç aydır var.Adamlar 22 Kas 2013 tarihinde video çekmişler benim sitemin scriptini çekmişler ve şu an dağıtıyorlar.O zaman ozkulaya bildirdiğimde (Her insan da hata yapabilir bari açık hemen kapansın amacıyla) sunucunun yani resellerin güvenli olduğunu ve hatanın bende olduğunu belirtip açığın kısa sürede kapatıldığı söylendi.Ancak bu kısa sürede adamlar 6 dakikalık video çekip youtube atıp scriptimi çektiler.Yani ne kadarlık kısa süre olduğunu siz anlayın.Ayrıca yarın öğle vakitlerinde ozkula hakkında detaylıca bir konu açacam.Ayrıntıları ve ticketleri oradan okuyabilirsiniz.Ancak videoyu buradan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Vc7xDpgw4bA

http://www.emrekarakaya.com.tr/
wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Ozkulada bu sıkıntı kaç aydır var.Adamlar 22 Kas 2013 tarihinde video çekmişler benim sitemin scriptini çekmişler ve şu an dağıtıyorlar.O zaman ozkulaya bildirdiğimde (Her insan da hata yapabilir bari açık hemen kapansın amacıyla) sunucunun yani resellerin güvenli olduğunu ve hatanın bende olduğunu belirtip açığın kısa sürede kapatıldığı söylendi.Ancak bu kısa sürede adamlar 6 dakikalık video çekip youtube atıp scriptimi çektiler.Yani ne kadarlık kısa süre olduğunu siz anlayın.Ayrıca yarın öğle vakitlerinde ozkula hakkında detaylıca bir konu açacam.Ayrıntıları ve ticketleri oradan okuyabilirsiniz.Ancak videoyu buradan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Vc7xDpgw4bA

Geçmiş olsun hocam. Videoya baktımda o siyah ekranlı panelin aynısı benim ulaştığım sayfada da var. Yani birisi benim ulaştığım sayfaya girse, çok rahat bilgilere ulaşabilir. Config şifreleme de olsa, elbet bir yolunu bulur girilir.

iyi.

MuhammedAli MuhammedAli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Ben de özkula ile çalışıyorum ama bir sorun yaşamadım bu zamana kadar..

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
özkuladan bende çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım şuana kadar canlı iletişimden destek alınması gerçekten saçma bir durum üye hesaplarıyla iletişime geçilmesi halinde çok çabuk cevap veriyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al