İnceleCo adlı üyeden alıntı

İnternet siteleri 2 yıl boyunca kayıt altına alınacakmış. Bana bu resmen fişleme gibi geliyor. Sizin kadar cool takılamıyorum :D

Yasal bir siteye sahipseniz ve interneti amacı dışında kullanmıyorsanız sizi bizi gericek hiç bir sorun yok.

GorkeM adlı üyeden alıntı

2 yıl kayıt altına alma bildiğin attığın her adımı takip edicez demek nerde özel hayat ? nerde özel hayatın gizliliği zaten telefondan tut herşey ile takip ediyorlar bu bi gerçek :) eskiden belli etmezlerdi şimdi açıkca söylüyorlar ... Bi açıdanda iyi aslında ilerde görürüz iyimi kötümü zaman karar vericek artık :D tam kesin konuşmayalım :D

Özel hayat mı? herkez herşeyini face'de twitter'da ve varsa kendi sitesinde zaten yayınlıyor, bu içerikler zaten kayıtlı kalmıyor mu? Verileri giriyorsan halka açık platformlara bunun kayıt edilmiş olup olmaması ne ifade ediyor?

Bence; Ne yasadışı bir site sahibiyim nede yasal hakları ihlal eden programlara. İntenette adıma bulunan tüm verilerde tarafımdan girildiği çin kimin nereye kaydettiğide pek umrumda değil ki istemediğim hiçbir bilgiyi zaten paylaşmıyorum.