wmaraci reklam
lidertakipci

Yazıların Çalınıyor, Uzun Vadede Yararlı Olur mu?

28 Mesajlar 3.206 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Seninki yine paylaşılıyor benim blogumdakiler özgün makale yazıyorum diye parayla satıyorlar kaç yerden tehdit edip kaldırttım zorla

hocam senin belalıların iyice aşmış anlaşılan :) insanlar gerçekten çok ilginç...

wmaraci
reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

redakte adlı üyeden alıntı

tekrardan merhaba arkadaşlar. hepinize değerli yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

soruna bir çare bulamadım ancak, şöyle bir durum var.

yazılarım son hızıyla kaynak gösterilmeden kullanılmaya devam ediyor. Milliyet, Gazete Vatan, Star vs. gibi haber siteleri de listeye girdi :)direk olarak benden değil de, bende yazıları alan başka bir siteden almış olabilirler.

Şimdiki sorum ise şu, yazılarımı Google'da arattığım zaman ben görünmüyorum. Ancak hedef kelimelerimde bir sıkıntı yok. Onlarda hep ilk sırada veya ilk üç içerisinde yer alıyorum. bu kadarı da bana gayet yeterli.

Acaba Google bu konuda bana bir jest falan mı yapmış oluyor. Sonuç olarak yazıları giriş tarihim belli, ilk ben girdim?

Hocam yazılarınızdaki kelimelere sürekli bağlantı ekleyin ben 100kelimelik bir makaleye en az 20 30 bağlantı ekliyorum bu bağlantılara kendi site adresimi yazıyorum alıntı yapanlar tek tek bunları düzeltmekle uğraşıyorlar veya öylece paylaşıyorlar azda olsa sonuçta kelimelerde benim site bağlantılarım var faydası oalcağını düşünüyorum

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Hocam yazılarınızdaki kelimelere sürekli bağlantı ekleyin ben 100kelimelik bir makaleye en az 20 30 bağlantı ekliyorum bu bağlantılara kendi site adresimi yazıyorum alıntı yapanlar tek tek bunları düzeltmekle uğraşıyorlar veya öylece paylaşıyorlar azda olsa sonuçta kelimelerde benim site bağlantılarım var faydası oalcağını düşünüyorum

hocam onu düz metin olarak yapıştırıp hallediyorlar :) gazetecilik bölümünden mezun olalı aylar oldu ama halen bir iş bulamadım, değil iş bulmak görüşmeye bile çağrılmadım doğru dürüst. boş durmaktansa hem körelmemek adına, hem de üç beş birşeyler kazanırım diye bir blog açtım ama beni görüşmeye bile davet etmeyen dev medya kartelleri, yazılarımı hüpleterek yayınlıyor.

bunlar böyle yaptıkça da iş ararken git gide kaybolan öz güvenim, tekrardan yerine geliyor :)

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

redakte adlı üyeden alıntı

hocam onu düz metin olarak yapıştırıp hallediyorlar :) gazetecilik bölümünden mezun olalı aylar oldu ama halen bir iş bulamadım, değil iş bulmak görüşmeye bile çağrılmadım doğru dürüst. boş durmaktansa hem körelmemek adına, hem de üç beş birşeyler kazanırım diye bir blog açtım ama beni görüşmeye bile davet etmeyen dev medya kartelleri, yazılarımı hüpleterek yayınlıyor.

bunlar böyle yaptıkça da iş ararken git gide kaybolan öz güvenim, tekrardan yerine geliyor :)

Valla hayatta en nefret ettiğim şey verilen bir emeğin çalınması bence iletişim numaralarını bulun arayın durumu anlatın yazıların kaldırılmaz ise dava açacağınızı söyleyin kanıt olarak yazıları siz ilk eklediğiniz için eklenme tarihi ilk olan makale sahibi demektir yüklü bir tazminat bile alabilirsiniz belki

wmaraci
wmaraci

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
dmcaya başvur

Vixo Vixo vpnscript.net Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.dmca.com/ - Bir göz atın isterseniz buraya..

Emperor Emperor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işletme sahibi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bence öncelikle yazılarınızın içine alakalı kelimelere linklerinizi gizleyip yerleştirin ve özgün yazıyı sitenizde paylaştığınız gibi google webmaster araçlarından giriş yapıp tarama sekmesinden ''google gibi getir''e tıklayıp sitenizdeki yazıyı googlea iletin.Sitenizin çabuk index almasını sağlayın.Benimde özgün sitemden içerik çalmaya kalkanlar oluyor ,ben bunları yapıyorum.Şuan siteme girdiğim yazı 2 dakika içinde indexlendiği için sorun yaşamıyorum açıkçası.

0542 ..... 1980 No'lu telefonumdan onay almadan işlem yapmayınız.

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

weblozi adlı üyeden alıntı

otoriter ve cok popüler site , copy yaptığı siteyi kaynak göstermez ise sizi copyacı site konumuna dahi düşebilir

seo için ana siten anasite.com olsun
bunu destekleyecek sitelerde yavrusite1.com yavrusite2.com gibi devam etsin.

ana sitende 100 özgün konu olsun. haftada 1 özgün konu ekleyerek ilerliyorsun.
ve her konu diğer yavru sitelerince kopyalanarak devam ediyor. anasite.com kısa süre de yükselir. ilk indexi sen al yeter ki. önemli olan bu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al