Tema dersem heralde gerçekten tema yapanlara hakaret etmiş gibi olurum ama bende elimden geldiği kadar ve hayalimde olan temayı yapmaya çalıştım eksiği şu bu diye yorum yapmanıza hiç gerek yok çünkü eksiği çok :D

Sizce böyle bir tema fikri iş görür mü bunu yapmaktaki amacım kullanıcı siteye girince şu sayfa karşılayacak :

Bu sayfa kullanıcı telefon modeli telefon markası ve android sürümünü seçecek ve giriş butonuna tıkladıktan sonra telefonuna göre ve android sürümüne uygun olan uygulamalar listelenecek.

Ardından listelenen uygulamalar şu sayfa şu şekilde gözükecek :

Bu konular burada listenirken üstte kategoriler yanda reklam alanları ve haliyle konular listelenecek ortada

ardından bir konuya tıklandığında konu sayfasında şu şekilde gözükecek :

Bu sayfa konu açıldıktan sonra yan tarafta içi boş beyaz kutuda kısa yoldan indirme butonu bulunacak bu sayede yan taraftan kolayca indirelebilecek.

Aklımdan geçenler bunlardı bunları kaba taslak bir görünüm haline getirdim buna tema denemez sadece taslak gibi bir şey oldu sanırsam

Ayrıca renk önerilerinizi de bekliyorum. İlla bu renk olmasını da düşünmüyorum daha açıcı bir renk öneriniz varsa yorumda yazarsanız sevinirim :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Ek Olarak : "Gözülecek" değil Gözükecek olacaktı :D