wmaraci reklam
lidertakipci

Arayüz Çalışmam Sizce Nasıl ?

7 Mesajlar 818 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba,
Amatör olarak grafik tasarımla uğraşan biriyim bildiğiniz gibi.
Arayüz çalışması şimdiye kadar maksimum 4 adet yapmışımdır kendimi geliştirmek amacıyla ,
çalışmalar hazırlıyorum. Aslın'da arayüz çalışmam iyi değildir ama bu son iki yaptığım tasarımı
sizlerle paylaşım düşüncelerinizi almak istedim. Wordpress Kurumsal Teması olacak bunlar tabii olursa.

TEMALAR

Arkadaşlar , temalar hakkın'da yapmış olduğunuz ve yapacağınız yorumlar benim ve diğer grafiker arkadaşlarımızın gelişmesin'de büyük rol sahibi olacaktır. Yaptığınız yorumlar bizim gelişmemize vesile olacaktır. Yorumun iyisi kötüsü olmaz. Düşüncelere saygım sonsuzdur.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.
wmaraci
reklam

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
2000 li yılların başlarında bu tür temalar çok ilgi görmekteydi, ancak şuanda günümüzün 3310'u gibi birşey :)
Daha çok çalısmalısınız :)

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

gencisi adlı üyeden alıntı

2000 li yılların başlarında bu tür temalar çok ilgi görmekteydi, ancak şuanda günümüzün 3310'u gibi birşey :)
Daha çok çalısmalısınız :)

Güzel yorumun için teşekkür ederim , seni bir konu'da tebrik ediyorum ben 5 yaşımda yaşadıklarımın hiç birini hatırlamıyorum ama sen 5 yaşın'da gördüğün temaları hatırlıyorsun gerçekten güzel bir şey.

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Güzel yorumun için teşekkür ederim , seni bir konu'da tebrik ediyorum ben 5 yaşımda yaşadıklarımın hiç birini hatırlamıyorum ama sen 5 yaşın'da gördüğün temaları hatırlıyorsun gerçekten güzel bir şey.

5 yaşında gördüğüm temayı hatırlamak değil bu.
Tasarıma başlamadan önce tasarımın tarihini incelemelisiniz, ben öyle yapıyorum. Ben kırıcı bir yorum yapmak istememiştim, kusurum varsa affola.

Ek Olarak:

onlinemir adlı üyeden alıntı

Tasarıma başlamadan önce tasarımın tarihini incelemelisiniz, ben öyle yapıyorum. Ben kırıcı bir yorum yapmak istememiştim, kusurum varsa affola.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

gencisi adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Sanki biraz laf sokma varmış gibi geldi o yüzden savunma mekanizmam devreye girdi. Estafurullah ben yanlış anladım sanırım.

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Böyle böyle geliştireceksiniz kendinizi hocam. Yenisi için değil ama eski stil için idare eder tasarımlar. Biz ne kadar yeni tasarım stillerini sevsek ve ayak uydursak da işletmecilere yenisini kabul ettiremiyoruz. Eski stil süslü tasarımları daha çok seviyorlar. Kesinlikle kötü değil hocam önce arayüz çizme standartlarını oturtucaksınız ki yeniliğe ayak uydurabilesiniz.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için çalışmalarınızı merak ettim pm ile atarsanız inceliyeyim. Yanlış anlamazsanız sadece merak kendime örnek alabileceğim insanlar arıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al