wmaraci reklam
lidertakipci

Film sitesi ya da forum kurmayı düşünüyorum. Domain ismi önerir misiniz?

17 Mesajlar 2.074 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SeLCuKkK SeLCuKkK www.selcukgeyik.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müş. Hiz.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhaba,

Film sitesi ya da forum kurmayı düşünüyorum. Hangisi üzerine yoğunlaşayım ve domain önerileri olan var mı _?

wmaraci
reklam

Vixo Vixo vpnscript.net Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Film siteleri çok uğraştırıyor insanı.. Botla değilde kendin upload ediceksen film sitesi olabilir ama diğer türlü forum sitesini tavsiye ederim.

SeLCuKkK SeLCuKkK www.selcukgeyik.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müş. Hiz.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Rediks adlı üyeden alıntı

Film siteleri çok uğraştırıyor insanı.. Botla değilde kendin upload ediceksen film sitesi olabilir ama diğer türlü forum sitesini tavsiye ederim.

Upload olarak belirttiğin kendi sunucularında barındırmak mı _? yasal suç değil mi _?

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)

SeLCuKkK adlı üyeden alıntı

Upload olarak belirttiğin kendi sunucularında barındırmak mı _? yasal suç değil mi _?

Upload olarak demek istediğim filmlere tek tek reklamınızı yerleştirip herhangi bir yere yüklemek, böylelikle yaptığınız işin ciddiyetini ortaya sermiş olursunuz buda sizin için iyi olur tabi ki. Yinede karar sizin, ne yapmak istediğinizi söylerseniz ona göre domain tavsiyeside verebilirim belki :)

wmaraci
wmaraci

MuhammedAli MuhammedAli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

Upload olarak demek istediğim filmlere tek tek reklamınızı yerleştirip herhangi bir yere yüklemek, böylelikle yaptığınız işin ciddiyetini ortaya sermiş olursunuz buda sizin için iyi olur tabi ki. Yinede karar sizin, ne yapmak istediğinizi söylerseniz ona göre domain tavsiyeside verebilirim belki :)

Videoda site reklamı önemli mi gerçekten ? Ziyaretçi siteme girince filme ulaşıyorsa bence sorun yoktur diye düşünüyorum

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam imzamdaki siteye bakabilirsiniz 250 liraya yakın maliyet yaptım bir inceleyin isterseneiz film sitesinin botla veya botsuz çok iyi gelirleri oluyor fakat cok vakit harcaman lazım

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)

MuhammedAli adlı üyeden alıntı

Videoda site reklamı önemli mi gerçekten ? Ziyaretçi siteme girince filme ulaşıyorsa bence sorun yoktur diye düşünüyorum

Mesajımda belirttiğim gibi, yaptığınız işin ciddiyetini gösterir buda bana göre gayet önemli bir husus. Örneğin ben filmi yükleyen kişinin sitesinden izlerim her zaman, emek hırsızlarının sitesinden değil.

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

Mesajımda belirttiğim gibi, yaptığınız işin ciddiyetini gösterir buda bana göre gayet önemli bir husus. Örneğin ben filmi yükleyen kişinin sitesinden izlerim her zaman, emek hırsızlarının sitesinden değil.

Tam tersi fikirdeyiz :) Ben de nerede çalışıyorsa orada izlerim. Çünkü çoğu sitede çalışmıyor zar zor bir tane buluyorum onunda kim yüklemiş bakmıyorum.

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)

MuhammedAli adlı üyeden alıntı

Tam tersi fikirdeyiz :) Ben de nerede çalışıyorsa orada izlerim. Çünkü çoğu sitede çalışmıyor zar zor bir tane buluyorum onunda kim yüklemiş bakmıyorum.

Siz benim demek istediğimi anlamadınız sanırım. Eğer film çalışmıyorsa kimin yüklediğini zaten bilemezsiniz :)

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

Siz benim demek istediğimi anlamadınız sanırım. Eğer film çalışmıyorsa kimin yüklediğini zaten bilemezsiniz :)

Ben de anlatamadım galiba :p Örneğin kutsal damacana izle (filme takılmayın) yazdığımda sürüyle site çıkıyor karşıma. Bakıyorum bakıyorum 6. 7. sıradaki sitede çalışan film çıkıyor anca örneğin. Onu bulduktan sonra filmi kim upload etmiş, gideyim onun sitesinden izleyeyim falan demiyorum yani. İzlemeye başlıyorum hemen :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al