wmaraci reklam
lidertakipci

İnternet yasası ile dizi ve film siteleri ?

62 Mesajlar 10.486 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Senin dünyadan haberin yok dostum, bütün dünyada herkes sosyal medya üzerinden birleşip bu tür şeyler yapıyorlar. Çünkü en kolay haberleşme yöntemi ve en özgür ortamdı. Artık özgürlüğü kalmadı.

Dünyadan haberin olsa bütün dünyada bu tür şeylerin hep sosyal medya üzerinden olduğunu ve gelişmiş hiçbir ülkenin bunlara bir şey demediğini eylem yapmalarına izin verdiğini bilirdin.

Dünyanın her kesiminde Haklarını savunmak için eylemler yapılıyor, örneğin şuan gündemde Ukrayna bildiğin halkla savaş içerisinde halk 2ye bölünde en son 26 ölü vardı diye hatırlıyorum polis/halk karışık.

allahsen örnek ver neyini kısıtladılar ? sadece bir örnek. lütfen bekliyorum cevabını

wmaraci
reklam

asilturk1 asilturk1 www.oyunpaylas.net Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tekstil işcisi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

serdar5353 adlı üyeden alıntı

9. madde'de Fişlenecek derken neyi kast ediyor ?

Sanırsam kontrol gibi bir şey olması lazım.
serdar5353

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

allahsen örnek ver neyini kısıtladılar ? sadece bir örnek. lütfen bekliyorum cevabını

Düşünce, ifade, siyasi görüş özgürlüğü, sıkıyosa halka açık bir şekilde Hükümete kötü bir laf söyle. ;)

aidata aidata Yakında Erictus ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 4, (%100)

MuhammedAli adlı üyeden alıntı

Adult bir şey yoksa keyword veya linklerde sorun olmayacağını düşünüyorum.

adaultla ilgili bi yasak yokki

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Düşünce, ifade, siyasi görüş özgürlüğü, sıkıyosa halka açık bir şekilde Hükümete kötü bir laf söyle. ;)

sende haklısın hocam biz Türkiyede yaşayan Amerikalı insanlarız. Hükümeti kötülemeliyiz. siz şaka mısınız hocam ? Twitter'da facebook'da ana avrat hükümete sövülüyor. milyonlarca karikatürde dergilerde (resmi) olarak hükümete küçük düşürücü, küfürlü resimler yazılar yayın yapılıyor. düşünce ifade özgürlüğüm kısıtlanıyor diyorsun. belli ki sende büyük gaza gelmişsin. harcanıyorsunuz

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

sende haklısın hocam biz Türkiyede yaşayan Amerikalı insanlarız. Hükümeti kötülemeliyiz. siz şaka mısınız hocam ? Twitter'da facebook'da ana avrat hükümete sövülüyor. milyonlarca karikatürde dergilerde (resmi) olarak hükümete küçük düşürücü, küfürlü resimler yazılar yayın yapılıyor. düşünce ifade özgürlüğüm kısıtlanıyor diyorsun. belli ki sende büyük gaza gelmişsin. harcanıyorsunuz

Senin gaza gelip bize karşı olmadığın ne mağlum?
Şuanda hiçbir Parti şahsen bana göre evet bu diyebileceğim bir parti değil. Hepsinin evet doğru dediğim yönleri var fakat, hepsinin kesinlikle yanlış dediğimde bir sürü yönü var. Bu tür bir şeyi yapmadan önce ilk önce bi bu alanda işini yürüten on binlerce kişiye sormaları lazım. Böyle bir düşüncemiz var ne düşünüyosunuz. Niye sormadılar çünkü onay alamayacaklarını biliyorlardı.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
bu AKP hükümetinin son dönemlerde ortaya çıkan tapelerden sonra çıkardığı bir yasadır.. Ne derseniz diyin başka hiçbir sebebi yoktur..

Sonuç olarak insanların gerçekleri öğrenme hakkını almak yanlıştır..

Madem temiz internet için yapıldı o zaman madde madde warez paylaşım yapılan maddeler yazılsa idi..

Ayrıca TİB başkanının kapama hakkı olacak.. Böyle birşey olabilirmi.. İnsanlar emek veriyor, para, zaman harcıyor.. Adamın biri çıkacak ve beğenmedim diyip kapayacak.. Ne yani ortaya çıkan tapeleri, haberleri, belgeleri yayınlamak nasıl suç olur? Yapmasınlar bunları site sahipleride yayınlamasın kardeşim.. Sonuçta bizim paramızı, malımızı kullanıp çıkar elde ediyorlar..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

fatih83 fatih83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)
Bu ülkede son zamanlarda yaşanan şeyler insanı hayretlere düşürüyor ama bunlara destek veren insanlar daha da hayrete düşürüyor. Bunun desteklenecek neyi var Allah aşkına biri bana açıklasın? Hırsızlık yaptılar, ses kayıtları çıktı, polisleri görevden aldılar, savcılara dokundular, o hırsızları utanmadan tekrar bünyelerine aldılar halka küfreder gibi. Yetmedi sansür yasasını çıkardılar (kişi haklarına bu kadar değer veriyolardı da geçen zamanlarda neden çıkarılmadı), amaç ortada, pisliklerini böyle yöntemlerle gidereceklerini sanıyorlar. Hsyk yı bakana bağladılar, Mit denen kuruma tam yetki verildi. Ya anlayamıyorum buna destek veren insanları.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Senin gaza gelip bize karşı olmadığın ne mağlum?

ben ülkemi seviyorum. o yüzden sizi gibi mağdur insanlara yardım etmek isterim. sizde bizim ülkemizin İran gibi Suriye gibi olmasını mı istiyorsunuz ? devrim olduktan sonra Türkiyenin bölünmesini mi istiyorsunuz yoksa hükümetin yerine chp nin geçip ülkenin ekonomisinin diplerde olmasını afrika ülkesine davetiye çıkarmasını mı istiyorsunuz? yoksa mhp nin gelmesiyle yerle bir olmayı mı ?

SSK yı bile yürütemeyen borçlarını bırakıp hükümetin yıllarca ödemesini isteyen bir genel başkan ile mi yola devam etmek istiyorsunuz ? SSKyı batırdılar. sonra efenim niye çok vergi ödüyoruz. İMF borçları nasıl kapatıldı ?

dünyanın 3 lideri arasında neden Türkiye başbakanı var? neden devrimci Türkler Amerikalarla çok yakın ? neden siz onların gazına geliyorsunuz ? her şey abartılıyor. gün gelicek sizde keşke diyeceksiniz. hükümet düşsün o zaman herkes anlar

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

ben ülkemi seviyorum. o yüzden sizi gibi mağdur insanlara yardım etmek isterim. sizde bizim ülkemizin İran gibi Suriye gibi olmasını mı istiyorsunuz ? devrim olduktan sonra Türkiyenin bölünmesini mi istiyorsunuz yoksa hükümetin yerine chp nin geçip ülkenin ekonomisinin diplerde olmasını afrika ülkesine davetiye çıkarmasını mı istiyorsunuz? yoksa mhp nin gelmesiyle yerle bir olmayı mı ?

SSK yı bile yürütemeyen borçlarını bırakıp hükümetin yıllarca ödemesini isteyen bir genel başkan ile mi yola devam etmek istiyorsunuz ? SSKyı batırdılar. sonra efenim niye çok vergi ödüyoruz. İMF borçları nasıl kapatıldı ?

dünyanın 3 lideri arasında neden Türkiye başbakanı var? neden devrimci Türkler Amerikalarla çok yakın ? neden siz onların gazına geliyorsunuz ? her şey abartılıyor. gün gelicek sizde keşke diyeceksiniz. hükümet düşsün o zaman herkes anlar

Neyle ödediler, vergiye zam, ona zam, buna zam, şuna zam, hoppa birazda bundan oh oh birazda şurdan para kaçıralım oh kebap oo para fazla geldi kutuya kutuya hadi bakim, bağış için bunlar hep bağış ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al