wmaraci reklam

Blogger adsense politika sorunu

7 Mesajlar 889 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar blogger domainime bir türlü adsense alamadım seo tema denedim yine olmadı sizce ne yapmalıyım site içerikleri hepsi özgün 102 yazı var siteyi açalı 1.5 ay falan oldu

Domain bilginportal.net ?

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Site hitiniz ne durumda acaba ? PM atabilir misiniz ?

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam özgün içerik hikaye size onu söyleyeyim çünkü bende bakıyorum sitelere teknoloji adına tüm siteler nerdeyse tek siteden kopyala yapıştır yapıyor ve tüm etiketlerle hepsi hemen hemen aynı ilk sayfada çıkıyor ben kendim yazayım deyip biraz değiştiriyorum ama ilk sayfada çıkamıyorum.Bende kopyala yapıştıra yöneleceğim bu gidişle.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Blogger sitelerde adsense açısından özgün içeriğin yanında hit sayısının büyük önemi var. adsense kendine az para kazandıracağını düşündüğü sitelere onay vermiyor

wmaraci
wmaraci

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Site hitiniz ne durumda acaba ? PM atabilir misiniz ?

Pm gerek yok hocam günlük 50 -60 kisi giriyor tabi çoğu soayal medyadan pinterest twitter facebook google plus gibi ama onedio ve yazarkafede yazıları yayinlarsam günlük 200 tekil hit alabiliyor tabi dikkat çekici bir görsel ile sosyal medyada paylasirsam sadece konu 200 -250 kisi giriyor

CafeÇevik adlı üyeden alıntı

Hocam özgün içerik hikaye size onu söyleyeyim çünkü bende bakıyorum sitelere teknoloji adına tüm siteler nerdeyse tek siteden kopyala yapıştır yapıyor ve tüm etiketlerle hepsi hemen hemen aynı ilk sayfada çıkıyor ben kendim yazayım deyip biraz değiştiriyorum ama ilk sayfada çıkamıyorum.Bende kopyala yapıştıra yöneleceğim bu gidişle.

Çok samimi söylüyorum kopya yazi ole sitem günlük 500 600 görüyordu ve hatta full kopya sitemle bile adsense almıştım adalet

lodos adlı üyeden alıntı

Blogger sitelerde adsense açısından özgün içeriğin yanında hit sayısının büyük önemi var. adsense kendine az para kazandıracağını düşündüğü sitelere onay vermiyor

Zaten youtube adsense var hesap yükseltemeye çalışıyorum ayrıca içeriklerde grafik bölümü ne bakarsanız çok harat kazanabilirim

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Pm gerek yok hocam günlük 50 -60 kisi giriyor tabi çoğu soayal medyadan pinterest twitter facebook google plus gibi ama onedio ve yazarkafede yazıları yayinlarsam günlük 200 tekil hit alabiliyor tabi dikkat çekici bir görsel ile sosyal medyada paylasirsam sadece konu 200 -250 kisi giriyor

Hocam açık konuşmak gerekirse organik hitin büyük bir önemi var. Bu yüzden alamıyor olabilirsiniz. Tabi bu benim tahminim :) İyi forumlar.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

imp imp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 8, (%100)
Bu sayılarla onay vermesi zor zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al