wmaraci reklam

Arama sonuçları sayfa başlığı

3 Mesajlar 1.221 Okunma
wmaraci reklam

uveyadam uveyadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Kullandığım temada arama sonuçlarının tarayıcı sekmelerinde çıkan başlığında sorun var. Tüm aramalarda sayfa başlığı "Arama Sonuçları" olarak gözüküyor. Bu da Google'da tüm arama sonuçlarının bu başlıkla gözükmesine sebep olacak. "Arama Sonuçları: aramaterimi" şeklinde nasıl yapabilirim?

Temanın fonksiyon dosyasında şu şekilde geçiyor.

# Search result ################################
if (is_search())
$newtitle = "Search Result " . $s;

Not:
Ayrıca yukarıda menülerin üzerindeki çizginin aynısından menünün altına da koymak istiyorum. Ama css dosyasında bulamadım. Bu konuda da yardıma ihtiyacım var.

wmaraci
reklam

AlpEreN AlpEreN Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
searchresult.php gibi bir dosyan olması lazım tema. Oradaki kodları Türkçeleştirmen ve isteğin ayarda gözükmesi için düzenleme yapman gerek. Kodları buraya yazabilirsen yardımcı olalım...

uveyadam uveyadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

AlpEreN adlı üyeden alıntı

searchresult.php gibi bir dosyan olması lazım tema. Oradaki kodları Türkçeleştirmen ve isteğin ayarda gözükmesi için düzenleme yapman gerek. Kodları buraya yazabilirsen yardımcı olalım...

Tam olarak o sayfadan çekmiyor başlığı. SEO açısından başlık düzenlemesi yapıyor temayı yapanlar. Bunu da functions.php'ye ekliyorlar. İşte bu temada ekleyen adam arama terimini eklemeyi gözden kaçırmış sanırım. Ben oraya belirttiğim gibi arama terimini koymak istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al