wmaraci reklam
lidertakipci

Flash oyun sitesi ve telif hakkı

9 Mesajlar 2.837 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sehzade Sehzade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar flash oyun sitesi açmaya karar verdim zararda etsem tecrübe etmek için muhakkak deneyeceğim.

Yalnız kafama takılan bi kaç soru var.İnternetten satın almak için tema araştırdığımda temaların tanıtımında şöyle açıklamalar görüyorum.Temaların yanında 25 adet bot ücretsiz verilecektir.Bu botlarla sayısız oyunu tek tıkla sitenize ekleyebilirsiniz.

Peki bu yasalmıdır.Telif hakkı gibi bir sıkıntı yaşanabilir mi ?

Flash oyun sitesi kursam oyunları bu botlar haricinde bulma şansım varmı ?

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı
wmaraci
reklam

eqzdemir eqzdemir Sadece kendi bildiklerim Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
oyun için değil ama bir kişinin içeriğini botla alırsan suçhilali : içerik hırkızı diyolla adama
Sehzade

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Nasıl yani anlamadım daha detaylı açıklayabilirmisiniz ?

Oyunları çekersem suç değil peki içerikten kasıt ?

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı

Korkusuz Korkusuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
yani arkadaşın demek istediği bot la herhangi bir oyun sitesine baglanıyor örn "kraloyun.com" diyelim orda olan bir oyunu olduğu gibi kendi sitene çekiyorsun bu bot sayesinde otomatik olarak doğal olarak kraloyun.com'un içerigini çalmış/kopyalamış oluyorsun bunu demek istiyor.

oyunları her zaman elle tek tek girin özgün açıklamalar ile kesinlikle 1-0 önde başlarsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Korkusuz adlı üyeden alıntı

yani arkadaşın demek istediği bot la herhangi bir oyun sitesine baglanıyor örn "kraloyun.com" diyelim orda olan bir oyunu olduğu gibi kendi sitene çekiyorsun bu bot sayesinde otomatik olarak doğal olarak kraloyun.com'un içerigini çalmış/kopyalamış oluyorsun bunu demek istiyor.

oyunları her zaman elle tek tek girin özgün açıklamalar ile kesinlikle 1-0 önde başlarsınız.

Yani kral oyunun oyunlarını botla çekersem suç elimle girersem suç değil öylemi :) doğrumu anladım ? acemiliğime verin :) Ama ne farkı var sonuçta kral oyunun oyununu yüklüyoruz siteye?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
aslında resmi olarak bir suç değil yani tamamiyle kopyalasanızda olur fakat google gözünde kötü bir kimliğiniz olur doğal olarakda google sizi sevmez ( bu adam milletin yazdıklarının aynısını kopyalıyor neden yükselteyim) der. :) tek tek girin dememin sebebi bu özgün olmanız.

Kısaca full botla çeksenizde resmi olarak suç değil.

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

aslında resmi olarak bir suç değil yani tamamiyle kopyalasanızda olur fakat google gözünde kötü bir kimliğiniz olur doğal olarakda google sizi sevmez ( bu adam milletin yazdıklarının aynısını kopyalıyor neden yükselteyim) der. :) tek tek girin dememin sebebi bu özgün olmanız.

Kısaca full botla çeksenizde resmi olarak suç değil.

Anladım oyunlar aynı olucak ancak açıklamaları özgün olucak.Bu durumda kötü kimliğimizde olmuyor.Güzel.

Sizin oyun sitenizede göz attım ve kullandığınız temayı az önce internette görmüştüm.Kullandığınız tema üzerinde değişiklikler yapabiliyomusunuz ?

ben bu temayı satın almak istiyorum nasıl sizce?

http://www.oyunport.org

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Attığınız temayı inceledim fena değil gibi benim temaya gelirsek nasıl değişiklikler genel olarak evet yapabiliyorsunuz yani en üste rastgele oyunlar var benim mesala ben anasayfayı birazda reklam için değiştirdim ve beyendiğim için bu şekilde yaptım sen farklıda yapabilirsin

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Attığınız temayı inceledim fena değil gibi benim temaya gelirsek nasıl değişiklikler genel olarak evet yapabiliyorsunuz yani en üste rastgele oyunlar var benim mesala ben anasayfayı birazda reklam için değiştirdim ve beyendiğim için bu şekilde yaptım sen farklıda yapabilirsin

Ya benim bi maskot takıntım var.Sitenin sosyal medya platformlarında kullanabileceğim maskot tasarlatmak istiyorum.Kraloyun daki kral ve kraliçenin sol üstteki görüntüsü gibi en azından.İmaj açısından önemli.Ben temayı satın alacağım kişiye acaba bunu yaptırabilirmiyimki?

peki sitenin belirli bölümlerine ufak reklam alanları ayarlayabiliyormuyum temada?

Ve siz suan gelir elde edebiliyormusunuz sitenizden ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al