wmaraci reklam
lidertakipci

Google Publisher Plugin Eklentisi Kullananlar

17 Mesajlar 2.202 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar
Az önce Google Adsensenin Wp kullanıcıları için sunduğu Google Publisher Plugin eklentisini siteme kurdum ve kullanmaya başladım. Henüz bu eklentiden haberi olmayanlar için kısa bir açıklama yapayım. Wordpress tabanlı sitenizde size tavsiye edilen yerlere hiç uğraşmadan bir tıkla Adsense reklamlarını yerleştirebiliyorsunuz. Sitem nazarca.com bu reklamlar nasıl görünüyor bakabilirsiniz. Tabi 3 reklam hakkı kullanabiliyoruz. Sitedeki tüm sayfalarınız için ayrı,ayrı bölümlerden Reklamları yerleştirebiliyor ve Reklam biriminin hangisi olmasını istiyorsak onu seçebiliyoruz. Ben kullanmaya 2 saat kadar önce başladım ve o an Adsense kazancım bir anda 4,5 tl kadar bir düşüş oldu ,yani ekranda örnek 30 tl yazıyorsa 26 tl kazanç görünmeye başladı. Şu an itibari ile kazançları saymaya başladı bakalım gidişat ne olacak. Google Publisher Plugin henüz Beta aşamasında aranızda bu eklentiyi kullananların yorumlarını alabilirmiyim?
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

nazarca.com
wmaraci
reklam

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
Merhaba bu eklentiyi kullanmadım ama adsense now eklentisi var yazı aralıklarına reklam oluşturuyor bu eklentiyi'de deneyebilirsiniz.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

isagold adlı üyeden alıntı

Merhaba bu eklentiyi kullanmadım ama adsense now eklentisi var yazı aralıklarına reklam oluşturuyor bu eklentiyi'de deneyebilirsiniz.

Tavsiyeniz için çok teşekkürler. Fakat bu eklentiyi Google Adsense kendi çıkarmış o sebeble kullanmaya başladım bakalım kazançlarda bir değişiklik olacakmı ya da tbm değerlerinde artış olacakmı bir kaç gün deneyeceğim. Ayrıca yazı içi Adsense kullanmak için Puligin kullanmıyor kodların içinden yerleştiriyordum daha önce. Teşekkürler.

nazarca.com

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Adsense Now eklentisini bende tavsiye ederim. Uzun bir süredir kullanmaktayım.

wmaraci
wmaraci

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam yerleşimlerin çok kötü. Adsense'den bu konuda uyarı alabilirsin. Sağ sidebardaki reklam Kategoriler bileşeninin altında olursa fena olmaz. Bir de ana gövdede ilk posttaki reklamın yüksekliği çok. Farklı bir alternatif dene.

Site açıldığında kullanıcı sayfanın yarısını reklamla görüyor. Bu adsense'nin sevmediği bir şey.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Karacahan adlı üyeden alıntı

Reklam yerleşimlerin çok kötü. Adsense'den bu konuda uyarı alabilirsin. Sağ sidebardaki reklam Kategoriler bileşeninin altında olursa fena olmaz. Bir de ana gövdede ilk posttaki reklamın yüksekliği çok. Farklı bir alternatif dene.

Site açıldığında kullanıcı sayfanın yarısını reklamla görüyor. Bu adsense'nin sevmediği bir şey.

Çok haklısın fakat bu Adsensenin bizlere sunmuş olduğu eklentinin tavsiyeleri üzerine yerleştirdiğim reklam düzeni. Tavsiyelerini düşüneceğim çok teşekkürler.

nazarca.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
siteye ilk girişte sadece reklamlar görünüyor. Yani içeriğiniz reklamlar tarafından aşağı itilmiş durumda. Bu kural ihlalidir. Düzeltmenizi öneririm.

Ek Olarak: reklam yerleşimi çOK Kötü geldi Bana

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

siteye ilk girişte sadece reklamlar görünüyor. Yani içeriğiniz reklamlar tarafından aşağı itilmiş durumda. Bu kural ihlalidir. Düzeltmenizi öneririm.

Ek Olarak: reklam yerleşimi çOK Kötü geldi Bana

Şimdi az önce yeni bir düzenleme yaptım sanırım daha iyi görünecektir bir kaç dakika içinde yeni düzenleme görünür.

nazarca.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

Şimdi az önce yeni bir düzenleme yaptım sanırım daha iyi görünecektir bir kaç dakika içinde yeni düzenleme görünür.

bide reklam yerleşimi için eklenti kullanmanızda gereksiz bence. siteye boş yere kasıyorsunuz. Yaptıgınız yerleşimleri çok basit kodlarla yapabilirsiniz

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Girmişken tıkladm. yararm dokunsun :P

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al