wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem İçin Yaptıgım Android Uygulaması Nasıl Olmuş?

15 Mesajlar 1.332 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

JoenCarLos JoenCarLos Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Batarya adlı üyeden alıntı

"Kendi" yapmis oldugum yazmadim farkettiyseniz.Yapmis oldugum yazdim zaten nasil yaptiniz gibi bir soru sorsaydiniz site linkini paylasirdim.Sizin goruslerinizi merak ettigim icin actim konuyu.Zaten uygulamayi acarken en altta uygulamanin nerden yapildigi belli oluyor.Insanlara laf koymaktan zevk aliyorsunuz sanirim.Neyse sert oldu biraz kusura bakmayin.

başta bu şekilde anlaşılmaması için site linkini vercektiniz. bu şekilde konu açan kişilere kızarım kimse bi açıklama yapmasa hiç demezler ben surdan yaptım surdan düzenledim

sizin yaptığınız yazı bu şekilde

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır yayın hayatına devam eden teknoloji blogum için yapmış olduğum android uygulamasına bakabilirsiniz.Olumlu olumsuz görüşlerinizi konu altından bildirebilirsiniz.

wmaraci
reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Konu ile alakası yok ama yanlış anlama neden kişisel domaine teknoloji haber sitesi yaptın. Hayır alabilecek o kadar güzel domainler varken neden ?

Aslinda kategorilere ve makalere baksaydiniz sitenin "genel" bir blog oldugunu gorurdunuz.Script paylasimindan tutun seoya kadar her sey blogda var.Eski bir blogcu olarak ilgi alanim olan teknolojiye ve internete biraz fazla yogunluk gostermis olabilirim zaten bir blogcunun en dogal hakki degil midir bu? :)

• Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

JoenCarLos adlı üyeden alıntı

başta bu şekilde anlaşılmaması için site linkini vercektiniz. bu şekilde konu açan kişilere kızarım kimse bi açıklama yapmasa hiç demezler ben surdan yaptım surdan düzenledim

sizin yaptığınız yazı bu şekilde

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır yayın hayatına devam eden teknoloji blogum için yapmış olduğum android uygulamasına bakabilirsiniz.Olumlu olumsuz görüşlerinizi konu altından bildirebilirsiniz.

Web hakkinda temel bilgi sahibi bir insan bile uygulanayi indirip kurdugunda acilis ekranindaki yazidan anlar hangi site uzerinden yaptigimi ki biz su anda Turkiye'nin en buyuk webmaster forumundayiz.
Dalginlima gelmistir eklememisimdir.Siz beni bildiginiz emek hirsizligi ile sucmalaktasiniz.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Aslinda kategorilere ve makalere baksaydiniz sitenin "genel" bir blog oldugunu gorurdunuz.Script paylasimindan tutun seoya kadar her sey blogda var.Eski bir blogcu olarak ilgi alanim olan teknolojiye ve internete biraz fazla yogunluk gostermis olabilirim zaten bir blogcunun en dogal hakki degil midir bu? :)

onu kastedmedim kişisel domainde kişisel yazı olmalı bence

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

onu kastedmedim kişisel domainde kişisel yazı olmalı bence

Bu sizin gorusunuz.Saygi duyarim :)
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al