wmaraci reklam

Forex nedir? Kullanan var mı?

48 Mesajlar 15.042 Okunma
wmaraci reklam

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Bi ara bulaşayım dedim. Bulaşılacak iş değil. iyi para kazanmak için şimdiden iyi paranız olmalı. ekonomiyle yatıp ekonomi ile kalkmalısınız. Ama bu altından çok para kazanan oldu. Altın fiyatları bi düştü bi yükseldi parası olan 2'ye katladı. en son millet dolar tavan yapınca çok kazandı. Yakın zamanda hükümet dolar ve Euro fiyatlarını aşağıya çekmeye uğraşacaktır. Bu sefer parası olan yine kazanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=KwVn0gK4fio

Daha önce değinmiştim. Biraz ters zamanda çekmiştim videoyu. yanlışlarım olabilir kusura bakmayın.

Tayfun
wmaraci
reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Şu anda bir bankada çalışıyorum. Yaklaşık 2 yıl olacak. Ekonomik kökenli bir bölümde okuduğumdan piyasa, finans vs bilgilerim de mevcut ancak forex piyasalarına bir türlü ısınamadım. Altın piyasasında deneyimliyim ve yatırım danışmanlığı yaptığım arkadaşlarım da mevcut :) Özetle uzak durduğum bir yatırım aracı. Parayla oyun olmuyor bu devirde.
karrizima

kişi bu mesajı beğendi.

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Forex tabikide risklidir hemde bilgisi, tecrübesi olmayana varını yoğunu dakikalar içerisinde kaybettirecek kadar çok risklidir. Bu noktada dikkatli olunması gerek.

Bende kendi sitemde forex nedir başlıklı bir yazı yazmıştım umarım faydası olur: http://www.borsanasiloynanir1.com/forex-nedir/

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

maviada maviada Web Development Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
aman forex e hiç bulaşma derim kimse bulaşmasın yani
bilmeyenler için aşırı derecede riskli.

ben hiç kaybetmediysem 3 dakikada 40bintl kaybettim gcmforex'te.

wmaraci
wmaraci

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Forex, borsanın yasal bir şekilde kumara dönüştürülmüş halidir. Forex'in ayakta kalmasını sağlayan acemi kullanıcılardır. Kumarı oynayan değil, oynatan kazanır bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın. Ha şöyle bir artısı var onu da demeden geçmeyeyim. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Size sunulan iki seçenek var. Yukarı ve aşağı. Birini tutturmanız gerekiyor. Yani %50 şansınız oluyor. Zevk olsun diye oynayana sözüm olmaz. Ama kazanmak istiyorum diye oynanacak bir oyun değil bu. Kazanırsın o ayrı mesele. Ama bunun için de ekonomiden anlaman gerek, siyasetten anlaman gerek, ülkelerin gündemlerini takip etmen gerek, en azından borsanın temel kavramlarını bilmen gerek. Kısacası gündemden uzak biriysen bulaşma. Ha yok ben piyasaya hakimim, dövizin yükselip düşeceğini tahmin edebilirim, borsadan az da olsa anlarım diyorsan gir oyna.

Forex'te kazanamazsın diye bir şey yok. Kazanırsın, işten anlıyorsan yüksek miktarlar da kazanırsın. Ama tabi işte belli olmaz. Başbakan'ın öleceği tutar milyonlar kazanıcam diye beklerken milyonları kaybedersin.

onurkoseler onurkoseler Game Developer Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek #
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 84 / 90
  • Ticaret 4, (%100)
80 bin tl alıp aynı gün içinde 80 bin tl kaybetmenin acısını yaşattı -_-

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Forex irade meselesidir. Para insana nasıl sıcak geliyor şu forexte bir tık daha bir tık daha derken bakmışın o tıklar gitmiş eksiye düşmüşsün. eksiden birazcık art kapayacağım biraz daha biraz daha derken bakmışsın elde avuçta para kalmamış. Kısacası forexte piyasayı takip etmekten çok iradenizinde güçlü olması gerekiyor kendinize dur diyemiyorsanız hiç oynamayacaksınız. Çünkü forex kendine dur diyebilenlerin oyunu.
onurkoseler

kişi bu mesajı beğendi.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim arkadaşa once 50$ kazandirmislar sonra 100 $ almislar iddia gibi birşey

gencboy gencboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Doviz bürosundan doviz alıp bozdurarak işlem yaparak para kazanılıyor bildiğiniz gibi bunu doviz bürosuna gitmeden oturduğunuz yerden yapacağınız bir işlem platformu
ancak bunun yanında artılarıda var Hissesenetlerini anlık olarak izliyor ve alabiliryorsunuz ve kaldıraç dediğimiz bir özelliği var bunun 100 $ ile 1000$
lik işlem yapabiliyorsunuz ama şunuda belirtmek isterimki ne kadar çok kazandığınız kadar o kadarda kaybetme riskiniz var kaldıracı kullanırsan zenginde olabilirsin yüklediğin para düşebilirde ama kaldıracı kullanmaz isen pek riskli değil

şu sitede forexi güzel anlatan bir video buldum demo hesabı açarak inceleyebilirsin
demo hesabı ücretsiz ve ücretsiz eğitim ve kitaplar var

http://www.internetten-para-kazan.com/2014/02/forex-nedir-nasil-para-kazanilir.html

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

bitirimci adlı üyeden alıntı

Bizim arkadaşa once 50$ kazandirmislar sonra 100 $ almislar iddia gibi birşey

Bakın bu yanlış bir bakış açısıdır. Önce kazandırmışlar sonra yemişler diye bir şey değil bu. Forex gerçek parayla oynanan bir borsa oyunudur. Dövize endekslidir. Döviz yükselecek diye oynarsın, borsadaki seans sonu döviz yükselmiş olursa kazanırsın. Ama yok düşerse kaybedersin. Yani kazanıp kaybedeceğin Forex firmalarının elinde değil! Bunu idrak etmeniz gerekir önce! O gün döviz piyasasında ne gerçekleşirse oynayanın kaderi de o olur. Bu Forex firmalarının idaresinde olan bir durum değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al