Onur89TR adlı üyeden alıntı

Vermeyin artık şu görüntüleri. Savaş hallerinde her şey normaldir.

Tabi normaldir hocam.Yani hergün olan şeyler olması gereken şeyler.Kedi yada köpek için olsaydı ortalığı ayağa kaldırıp yürüyüş yapmamız gerekirdi( kedi yada köpeği küçümsediğimden değil,yanlış yere çekmeyiniz anlamak isteyen anladı dediğimi)

Kedi,köpek için sokaklara dökülelim bu masumlar için yazık deyip geçelim.(Böyle birşey demediniz fakat bu dediğinizi diyenler kediye,köpeğe merhamet gösterip bu masumları görmezden geliyor,onlarla aynı tarafa düşmeyin ;) )

Konuyu açan arkadaşada teşekkür ediyorum.Gözümüze çarpmalı ki unutmamalıyız.Bu olanlar normal değil kabul edilemez,yapılabilecek şeyler daima vardır.Gücünüzün yettiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışın illaki milyoner olmanıza,gıda fabrikaları sahibi olmanıza gerek yok,bu durum için zaten yardım kuruluşları gereken alt yapıya sahip.Geçende daha 200 tır gönderildi yanılmıyorsam.

Bu işe siyaset gözüyle bakılmamalı.Zira merhamet bahanesiyle herşeyi yapan fakat iş mazlumlara gelince topu siyasete yıkıp kaçanlarıda iyi biliyoruz.

Onur89TR Hocam yukarıdaki 2 paragraf haricinde size birşey demiyorum.Üzerinize alınmayınız.İyi günler dilerim. :)