Öncelikle selamün aleyküm bu konuyu buraya açmamın tek sebebi işinin eğri ve gerçekten olgun insanların bulunmasıdır. 1 ay önce androidailesi.com adında bir domain ve host aldım. 1 Gün süren çalışmalar sonucunda kurup içerik girmeye başladım ve gerçekten 1 ay içerisinde kurumsal hostumun parasını (300TL) ve ayriyetten kar ettim.
Bunu neden söylediğime gelinirse gerçekten site işlerinden anlıyorum seosuydu, backlinkiydi falan fistan. Asıl olaya gelelim google son güncellemesinden sonra androidailesi.com'u kara listeye almış ve 3000+ olan hitim 1 ~ 2 gün içerisinde 500lerde gezer oldu. Bende baktım bu böyle devam etmeyecek; yeni bir domainle yeni bir projeye başlamaya karar verdim. Bu proje torrent veya büyük bir indirme sitesi projesi ve gerçekten ama gerçekten kazanabileceğimiz uzun yıllar sürecek bir proje olacaktır. Konuyu açmamdaki arayış ise kendime 4 ~ 5 kişilik bir yoldaş arıyorum günde 3, 4, 5 saatini siteye ayırabilecek ve ilklerde sadece para için bu işi yapmayacak adamlar arıyorum. Tabi arayışım içinde 1,2 kuralım var bana katılacak olan dostlarım;

[*]17 yaşından büyük olacak.
    [*]Wordpressten anlıyor olacak.
    [*]Android, torrent, oyun, program, vb. indirme konularında bilgisi olacak.
    [*]2 ~ 3 gün içinde sıkılıp hadi bana eyvallah demeyecek biri olacak.
    [*]Kendi işi gibi çalışacak.
    [*]Herşeyden ve herşeyden önce dürüst olacak.

Benimle bu yola çıkmak isteyen arkadaşlar; skype: caner.aksim2'dir.
-İyi forumlar