wmaraci reklam

SMFmi MyBB'mi?

16 Mesajlar 2.431 Okunma
smmexpress

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
    • Üyelik 17.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Amele
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad T** K**
    • Mesajlar 2211
    • Beğeniler 753 / 753
    • Ticaret 18, (%100)
    Smf her zaman

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
    wmaraci
    reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Freelance
    • Konum Ukrayna
    • Ad Soyad İ** A**
    • Mesajlar 744
    • Beğeniler 0 / 216
    • Ticaret 3, (%100)
    kod açısından smf kafanı karıştırır daha kolay bişey arıyosan mybb tercih et. temayla kafanı çok bozarsan mybb'de her türlü tema mevcut fakat smf için aynı şeyi söyleyemem smf'nin en iyi tema tasarımcısı dzinerstudio oradan iyi temalar bulabilirsin.

ayrıca smf'nin seo eklentisi (seo4smf) harikadır.

benim tavsiyem smf.. default tema kur seo eklentisi ve birkaç işine gelen eklentiyi kur çok rahat edersin..

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 13.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Mühendis
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad E** K**
    • Mesajlar 526
    • Beğeniler 146 / 145
    • Ticaret 0, (%0)
    Merhaba

Benim tavsiyem mybb'dir.Çünkü anladığım kadarıyla forum scriptlerini yeni tanımaya başlıyorsunuz.Bu bakımdan mybb 1-0 öne geçerki mybb forum scriptleri arasında en kolay ve basiti olarak öne çıkar.

Mybb 'nin seo sistemi de çok basittir.MyBB Google Seo eklentisi ile forumunuza özel 404 hata sayfaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Google Seo eklentisi forumunuzun her sayfasına özel otomatik olarak meta tag etiketleri, descriptions ve keywords etiketleride oluşturmaktadır. Google seo eklentisi, forumunuzun URL yapısını Türkçe karakter formatı ile uyumlu hale getirip, tam bir Seo dostu olmasını sağlamakla yetinmeyip, dinamik bir site haritası'da, (sitemap) oluşturuyor.

Eğer Mybb Hakkında kafanıza takılan sorular olursa konu üzerinden sorabilirsiniz.

http://www.emrekarakaya.com.tr/

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
    • Üyelik 24.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Eski Hosting provider :)
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 1819
    • Beğeniler 572 / 572
    • Ticaret 2, (%100)
    Mybbkullandım smf dekullandım ikiside iyidir yukardaki mesajlarla görüşüm hemen hemen aynıdır,
    Smf hakkıda tecrübeniz yoksa kesinlikle bulaşmayın altından kalkamazsınız,
    Mybb rahat ve anlaşılır yapıya sahiptir. kolaylıka kullanabilir hatta temanızı bile yapabilirsiniz ;)

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
    wmaraci
    wmaraci

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Web
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 1061
    • Beğeniler 16 / 189
    • Ticaret 1, (%100)
    ikisini de kullandım. Smf çok uğraştırıyor, ufak bir iş içinse asla smf'ye bulaşmanı tavsiye etmem. Eskisi kadar iyi destekte bulamazsın zaten.

Mybb için az bir kod bilgin varsa desteğe bile ihtiyacın olmaz.

KeremEr KeremEr keremer.com.tr E-Mail Onaysız
    • Üyelik 08.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad K** E**
    • Mesajlar 331
    • Beğeniler 24 / 61
    • Ticaret 2, (%100)

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Merhaba

Benim tavsiyem mybb'dir.Çünkü anladığım kadarıyla forum scriptlerini yeni tanımaya başlıyorsunuz.Bu bakımdan mybb 1-0 öne geçerki mybb forum scriptleri arasında en kolay ve basiti olarak öne çıkar.

Mybb 'nin seo sistemi de çok basittir.MyBB Google Seo eklentisi ile forumunuza özel 404 hata sayfaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Google Seo eklentisi forumunuzun her sayfasına özel otomatik olarak meta tag etiketleri, descriptions ve keywords etiketleride oluşturmaktadır. Google seo eklentisi, forumunuzun URL yapısını Türkçe karakter formatı ile uyumlu hale getirip, tam bir Seo dostu olmasını sağlamakla yetinmeyip, dinamik bir site haritası'da, (sitemap) oluşturuyor.

Eğer Mybb Hakkında kafanıza takılan sorular olursa konu üzerinden sorabilirsiniz.

teşekkür ederim

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al