yaptığım bazı çalışmaları size aktarmak istiyorum özellikle farklı bir yöntemim var birinci madde, eğer yanlış bir iş ise ceza yemeyim
siteyi sekiz ay önce açtım siteme ciddi sadece dört rakip var ve bunlar ana firma ben de bunlardan bir tanesinin bayisiyim. Firma da destekliyor bizi

1.hit alsın diye ana site olsun diğer paravan siteler olsun organik ziyaretçi girişi için şöyle bir yöntem yapıyorum. google da sitemi bulup üzerine sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyalıyorum (https://www.google.com.tr/url?sa=t&r...61965928,d.ZGU) bunun gibi ve sonrasında Macro Recorder gibi programlarla sitelerde otomatik gezinme yapılıyor aynı gezinme 50 defa tekrarlanıyor ve her bir gezinme 10 dakika kadar sürmektedir. goolge analitikten baktığımda organik diyor bu yöntem hakkında özellikle yorumlarınızı bekliyorum. eş dost ne kadar arkadaş varsa onlara yaptırıyorum bu uygulamayı.

2.com uzantılı anahtar kelimeyi direk içeren sekiz sitem var ana site hariç diğerleri paravan amacıyla açıldı her siteye hafta en az iki özgün makale yazıyorum, yorum ekliyorum. Paravan sitelerin 6 tanesi wordpress 2 tanesi drupal dır

3.ana sitem şu an 9.ve 12. sıralar da gidip geliyor günlük gerçek ziyaretçi tahminimce 200 civarı ve site daha tam bitmedi.

4.alexa değeri şuan 5 milyon da düşürmeye çalışıyorum ama ne kadar faydası olur bilmiyorum (araştırmalarıma rağmen)

5.sosyal imleme sitelerine her sayfa için özgün paylaşım yapıyorum haftada bir iki defa da forumlarda özgün konu açıyorum.

6.face, twitter ve blog hesapları var ordan paylaşımlar yapıyorum

7. başka tavsiyeleriniz var mıdır?