wmaraci reklam

Adsense'nin en çok Kazandırdığı Sektör Hangisi ?

21 Mesajlar 3.997 Okunma
smmexpress

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Arkadaşlar merhabalar. Bundan 4 gün önce İstemeyerek Yapmış olduğum hatam yüzünden Uzaklaştırılma cezası aldım :) Kabulleniyorum o 4 gün utancımdan giremedim bile. Ama artık aranızdayım : )

Evet Konumuza dönelim. Şimdi bu bir nevi bir anket gibi bir şeydir. Herkes düşüncelerini paylaşsın istedim Google'ın adsense reklam firmasının en çok Hangi sektöre kazandırdığını sizlerden duymak isterim.

Örnek; Oyun, Yemek Tarifi, Kişisel Blog, film izleme, Vesaire. Açıklamalı bir şekilde yazarsanız çok memnun olurum. Açıklamadan kastım. Günlük Tekil Hit, ve Gelir miktarı :) Saygılarımla Serkan ALAZ.. : )
mysimsek

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Bu konular artık her yerde bulunuyor. Aslında googleye yazsanız bile hep aynı cevabı bulacaksınız.
Sağlık, Moda, Dekorasyon, Zayıflama, Cilt Bakımı, Modelleri Grubu, diye uzar gider. Önemli olan sizin ne yaptıgınızdır burda. Moda kazandırır ama Her moda sitesi kazandırmaz Mesela.

Kadına yönelik siteler kazandırır. Sebebi , hem bu alana reklam veren çok, hem kadınlar daha çok merak ediyor :)

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Bu konular artık her yerde bulunuyor. Aslında googleye yazsanız bile hep aynı cevabı bulacaksınız.
Sağlık, Moda, Dekorasyon, Zayıflama, Cilt Bakımı, Modelleri Grubu, diye uzar gider. Önemli olan sizin ne yaptıgınızdır burda. Moda kazandırır ama Her moda sitesi kazandırmaz Mesela.

Kadına yönelik siteler kazandırır. Sebebi , hem bu alana reklam veren çok, hem kadınlar daha çok merak ediyor :)

Aslında benim düşüncem de bu yönde lakin Şu da var.. En çok hangi sektör reklam veriyorsa o yönde kullanırsan avantajını Sitenin içeriğinden sanıp tıklanma olasılığı daha çok olur buda kazancının artması ve ideallerin üstünde olmasını sağlar. Yani Beyin En çok reklam veren Sektöre uygun bir Web sitesi Doğru mu ? :)

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Aslında benim düşüncem de bu yönde lakin Şu da var.. En çok hangi sektör reklam veriyorsa o yönde kullanırsan avantajını Sitenin içeriğinden sanıp tıklanma olasılığı daha çok olur buda kazancının artması ve ideallerin üstünde olmasını sağlar. Yani Beyin En çok reklam veren Sektöre uygun bir Web sitesi Doğru mu ? :)

Doğru ama unutmamanız gereken. Nerde ekmek varsa orda çok insan olur. Yani para getiren sektörde rekabette Fazla olur.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Doğru ama unutmamanız gereken. Nerde ekmek varsa orda çok insan olur. Yani para getiren sektörde rekabette Fazla olur.

Ona da katılıyorum. Ama İşin bilen hakkı ile yapan her daim ekmek yer. :) İşin kurnazlığına girip kolay yoldan yemek isteyenler ise hüsrana uğrarlar. demek istediğim Emek verirsin emeğin karşılığını alırsın :)
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Ben son birkaç yıldır, alan ne olursa olsun. Belli noktalarından dalıyorum. Yani bir moda sitesi açacaksan genel moda site açman tutmayacağının garantisidir. Erkeksen hele hiç tutmaz. Çok uzun zaman debelenirsin ya tutarsa diye:D küçük bir alanından gir garanti tutar.

Sağlık sitesi açıyorsan belirli bir alanına yöneleceksin. Oyun sitesi para kazandırmıyor zaten. 2 kurus reklam tıklamasıyla hiç uğraşamam :D

Artık önemli olan nokta atışı yapmak genel siteler bu saatten sonra çok zor tutuyor. Çok para ve emek harcamak gerekiyor ki garansiti de olmaz işin.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Ben son birkaç yıldır, alan ne olursa olsun. Belli noktalarından dalıyorum. Yani bir moda sitesi açacaksan genel moda site açman tutmayacağının garantisidir. Erkeksen hele hiç tutmaz. Çok uzun zaman debelenirsin ya tutarsa diye:D küçük bir alanından gir garanti tutar.

Sağlık sitesi açıyorsan belirli bir alanına yöneleceksin. Oyun sitesi para kazandırmıyor zaten. 2 kurus reklam tıklamasıyla hiç uğraşamam :D

Artık önemli olan nokta atışı yapmak genel siteler bu saatten sonra çok zor tutuyor. Çok para ve emek harcamak gerekiyor ki garansiti de olmaz işin.

Çekimsersin : ) Ama Bu gün aklınızda bulunan sizin için en gelirli siteyi de senin benim gibi bir beden ve Beyin yaptı bizim neyimiz eksik :) Karamsar olmamak lazım :)

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Çekimsersin : ) Ama Bu gün aklınızda bulunan sizin için en gelirli siteyi de senin benim gibi bir beden ve Beyin yaptı bizim neyimiz eksik :) Karamsar olmamak lazım :)

Birşey eksik olmasa konu açmazdınız :) Beyin yapısı kişiye göre değişir...

Ben 1 tane 100-200k hitli site oluşturmaya uğraşıcağıma, 20 tane 10k hit site yaparım daha garanti olur. Sonra siteye birşey olacak diye uykusuzluk çekmem :D
kadir001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Birşey eksik olmasa konu açmazdınız :) Beyin yapısı kişiye göre değişir...

Ben 1 tane 100-200k hitli site oluşturmaya uğraşıcağıma, 20 tane 10k hit site yaparım daha garanti olur. Sonra siteye birşey olacak diye uykusuzluk çekmem :D

200 k'dan 1, 1,5 k gelirin olur ama 20 tane 10k siteden belkii 700-800 liran olur :)

safakbskn safakbskn Okuma&Yazma Bilir Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 51
  • Ticaret 8, (%100)
kardeş bu memlekette ticaret sorunudur bu bir sektör çok kazandırır herkes o sektöre girer sonra hep beraber batarız. şu an çok kaliteli sunuculara sahip olan hostingcilerin 20 liralık hostingi satmak için girdiği taklalardan dahi anlayabilirsin bunu. her zaman hakkını veren kazanmaz parayı. internet işinde de her işte olduğu gibi para parayı çeker. Seo uzmanı tutabiliyorsan yüksek hitli sitelerden albenisi fazla reklam alacak sitene adamakıllı içerik girecek çevren bütçen varsa sektörü o zaman düşünürsün. bu şartları sağlamadığın sürece öteki türlü zor artık.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al