wmaraci reklam
lidertakipci

SEO çalışmasını yorumlarsanız sevinirim

27 Mesajlar 3.284 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

kadiraltay adlı üyeden alıntı

Amaç gövde gösterisi olsaydı liste çok uzardı. Bence tebrik etseydin, güzel bir çalışma diyip başarılar dileseydin daha iyi olurdu. Yada sonuçlar gerçek değil, bu çalışma çok basit diyip eleştirebilirdin.

Mevzunun hakikati yapılan iş. Bu paylaşım, SEO yaptırmak isteyen insanlara umarım farklı bir bakış açısı oluşturur. Tek bir anahtar kelime ile iş bitmez.

İşte buradaki nokta tebrik et diyorsun burası bilgi alışveriş yeri tebrik etme yeri değil konu dışı bölümüne açsaydın böyle bir yorumu yapabilirdim.

wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Tamam yapmışsın yapmasınada bu kelimeler zor kelimeler değilki burda hava atıyosun :D Bu kelimeler de üç ayda daha iyisini yaparım

kadiraltay kadiraltay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek girişimci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

barisay adlı üyeden alıntı

İşte buradaki nokta tebrik et diyorsun burası bilgi alışveriş yeri tebrik etme yeri değil konu dışı bölümüne açsaydın böyle bir yorumu yapabilirdim.

arkadaşım haklısın yanlış yere konu açmışım.

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Tamam yapmışsın yapmasınada bu kelimeler zor kelimeler değilki burda hava atıyosun :D Bu kelimeler de üç ayda daha iyisini yaparım

zorluk ölçüsünü hangi kritere göre belirliyorsunuz? bilgi amaçlı soruyorum. kendi çalışmandan bir örneklede açıklayabilirsen sevinirim.

örnek:

anahtar kelime: istanbul temizlik şirketleri bulunan sonuç: 1.410.000 Pozisyon: 3 - Zorluk derecesi: ?????

Sapan Sapan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 6, (%67)
Tebrik ederim bence başarılı.

Siz böyle bir iş yapabildiniz mi? Eğer bu şekilde çalışmalarınız varsa paylaşır mısınız? Görmek isterim.

wmaraci
wmaraci

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

kadiraltay adlı üyeden alıntı

arkadaşım haklısın yanlış yere konu açmışım.

zorluk ölçüsünü hangi kritere göre belirliyorsunuz? bilgi amaçlı soruyorum. kendi çalışmandan bir örneklede açıklayabilirsen sevinirim.

örnek:

anahtar kelime: istanbul temizlik şirketleri bulunan sonuç: 1.410.000 Pozisyon: 3 - Zorluk derecesi: ?????

:D :D kelimelerin zorluk derecesi öyle belirlenmez. "bahçelievler temizlik şirketleri" bu şekilde arat sadece 61 siteyle rekabet etmişsin 1. gelmişsin. :D Şuanda deri giyim üzerinde bir site yapıyorum aşağı yukarı 500 bin site içerisinde 32. sıradayım. Pm atıcam sana birazdan .

kadiraltay kadiraltay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek girişimci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

:D :D kelimelerin zorluk derecesi öyle belirlenmez. "bahçelievler temizlik şirketleri" bu şekilde arat sadece 61 siteyle rekabet etmişsin 1. gelmişsin. :D Şuanda deri giyim üzerinde bir site yapıyorum aşağı yukarı 500 bin site içerisinde 32. sıradayım. Pm atıcam sana birazdan .

açıklama: öncelikle bu yazışma laf dalaşı olarak algılanmasın !! amaç seo'da zorluk derecesi analizi

''klima servisi'' anahtar kelimesinde kaç rakip var acaba? benim çalışmam Türkiye genelinde 2. , İstanbul'da 1. sıra.

detaylı olarak inceleyebilirsin:

http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/klima-servisi-anahtar-kelimesine-calisma-129259.html#post786723

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

barisay adlı üyeden alıntı

Tamam iyi güzelde gövde gösterisine gerek yok burası bilgi alışveriş yeri.

Üstad gövde gösterisini hak edecek yapacak olan birisi varsa o da sadece senin hakkın :) Spy-Hatz selamlar :) Türkinter :)

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!

ouzizz ouzizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 59 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrikler ama dikkat et ters seo yapmasınlar. Bu yüzden her yerde paylaşma derim.

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
iyi güzel hoş neler yaptıklarını anlatırsan farklı sektörledeki arkadaşlar ve bana çok yardımcı olur. mesala temiz blog yorum ws. backlinkleri nereden buluyorsun yada + yaptıgın işlemler neler? gb. o zaman çok makbule geçer.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

ouzizz adlı üyeden alıntı

Tebrikler ama dikkat et ters seo yapmasınlar. Bu yüzden her yerde paylaşma derim.

Arkadaşa katılıyorum burda gelip gövde gösterisi yapıyormuş gibi yazıyorsunuz. Tamam güzel bir iş yapmışsınız fakat gelen eleştiriler yönünde kendinize nazar değdireceksiniz. Burada size takılan biri çok basit bir şekilde anti seo çalışması yapıp sıralamanızı düşürebilir. İnanın webmastertoolsa düşene kadar ortadan kaybolursunuz. Böyle şeyleri forumda yazmayın. Yazacaksanızda insanlara bilgi paylaşınki üstünüze gözleri almayın.
halilozcevik ouzizz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al