wmaraci reklam
lidertakipci

Alastyr kredi kartı ödeme

17 Mesajlar 2.533 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gokseltoprak gokseltoprak Limonwp.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 29 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

cagman adlı üyeden alıntı

Hocam natroda yıllardır çalışırım ufak tefek sorun oldu birkaç kez onlarda önemli değil.
İsimtescil olayına gelince şahsen hiç kullanmadım ama sunucuları iyi diyorlar onun için önerdim.

Ben tüm domainlerimi Natro'dan alırım. Onlar işi biliyorlar, güvenilir ve sorunsuzlar ama olası bir problemde destek konusunda biraz zayıflar. O yüzden hosting hizmetini ordan almıyorum. İsimtescil'e gelince, ben herkesin bildiği işi yapması taraftarıyım. İsimtescil, adı üzerinde alan adı tescil firması. Kendi işini dahi yüzüne gözüne bulaştırmadan yapmayı başaramayan bir firma hosting işinde ne derece iyi olabilir ki?

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

gokseltoprak adlı üyeden alıntı

Ben tüm domainlerimi Natro'dan alırım. Onlar işi biliyorlar, güvenilir ve sorunsuzlar ama olası bir problemde destek konusunda biraz zayıflar. O yüzden hosting hizmetini ordan almıyorum. İsimtescil'e gelince, ben herkesin bildiği işi yapması taraftarıyım. İsimtescil, adı üzerinde alan adı tescil firması. Kendi işini dahi yüzüne gözüne bulaştırmadan yapmayı başaramayan bir firma hosting işinde ne derece iyi olabilir ki?

Düşünce tarzımız aynı hocam :) bende domainleri natrodan alıyorum :))
hosting işinde hep biraz tuzlu hemde dediğiniz gibi destek geç geliyor.
Domain de zaten onlarla bir işim yok alıyorum kullanıyorum desteğe filan ihtiyacım yok :) :)
gokseltoprak

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

JestWeb JestWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 32 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Alasytr ile Kredi Kartı ile Alışveriş yapabilirsiniz. Limitsiz Paketi tavsiye ederim
Buhara

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam 1 yıldır ALASTYR ile çalışıyorum, güven konusunda kesinlikle gözünüz kapalı ödeme yapabilirsiinz. Geçtiğimiz hafta 1 yıllık ödeme yaptım kredi kartıyla ;) ALASTYR hakkında daha açılmış bir şikayet konusuyla karşılaşmadım.

wmaraci
wmaraci

ozkanyilmaz ozkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 174 / 35
  • Ticaret 8, (%100)
@Buhara alastyr bende kullandım çok memnun kaldım. Ticketlara çok kısa sürede cevap veriyolar. Çok ta nazik ve güven verici cevapları var. Yani bende tek geçerim alastyr'yi

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Alastyr yi 2 aydır kullaniyorum sınırsız olanini sorun yol natroda yıllardır kullaniyorum ondada sorun yaşamadım Alastyr alabilirsin hocam ama ticketlere natrodan hızlı cevap veren yok zaten görürsün
Buhara

kişi bu mesajı beğendi.

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Alastyr yi 2 aydır kullaniyorum sınırsız olanini sorun yol natroda yıllardır kullaniyorum ondada sorun yaşamadım Alastyr alabilirsin hocam ama ticketlere natrodan hızlı cevap veren yok zaten görürsün

Natrodan daha mı hızlı cevap veren yok :) ? Bi ticket atıyodum ( gündüz ) bazen 1 saat cevap gelmediği oluyodu canlı destekde de 10-15 dk bekletiyolardı.

hostu begenmemistim iade istedm 5 günde iade ettiler. guzel.net.tr den de host aldım onuda begenmedm aynı gün icerisinde iade ettiler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al