wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense kazancı için yardım ve önerileriniz

11 Mesajlar 1.680 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

globald globald WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek medya
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese kolay gelsin bol kazançlar,

www.mantaruretimi.com sitesinde kullandıgım tema nasıl arkadaşlar?

siteye günlük giren 150 - 200 tekil hitim var. Ama reklamlara bir türlü tıklatamıyorum kimseyi. günlük tıklama ortalaması dün itibarı ile 3.

bugun tema sagına 160x600 reklam koydum. birde böyle deneyeyim diye.

Site % 80 özgündür. Bütün makaleler tarafımızdan yazıldı.

Yaklaşık site içinde 1000 konun üzerinde konu var. ayrıca binin üzerinde yorumda var.

Adsense reklamlarından para kazanabilmek için bu tema bu haliyle yeterlimidir? yoksa başka bir temamı deyeyim. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Herkese kolay gelsin bol kazançlar

wmaraci
reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi öncelikle sol taraftaki "sabit reklam" ve sağ taraftaki "ücretsiz ilan ekle" yazısının altına adsense reklamı eklemek, google reklam politikalarına aykırı. Ayrıca reklam yerleşimin de "kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum", kötü durumda. Reklamı, yazının içine yedirmelisin. Yani, reklamlar yazının önünde ortasında veya arkasında olursa daha etkili olur. Reklamlarını resmen sitenin dışına koymuşsun. Banner kısmına, footer kısmına ve sol tarafa. Wp için adsense pluginlerini kullanabilirsin. Bunlardan bir tanesi "Quick Adsense"

Elimden Geliyor

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Öncelikle sitede 5 adet adsense reklamı bulunuyor. En fazla 3 adet yerleştirebilirsin. Bu şekilde kazansan bile ödemeni almazsın banlanırsın. 3 Adet reklam ekle, yazı başlangıcına ve ortasına 250x250 yada 300x250 kutu yerleştirirsen daha fazla tık alabilirsin. Ama öncelikle soldaki kayan banneri kaldır ve 3 adet ekle.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Günlük 150-200 tekil hitle birşey kazanamazsınki zaten. Kazancında hem çok düşük meblağlar olur yıllık hosting ve domain paranı çıkarır. Ayrıca reklamlara gelen ziyaretçiler tıklamıyorsa ilgisini çkemioyrdur, üretim yapacak kişiler veya bu işe yeni başlayacak kişiler geliyor sitene kanımca. Bence banka kredileri veya kredi faizlerini forex reklamlarını çıkart reklam olarak. Onlara tıklarlar. Güzel bi tema kurup mantar üreten yerlerden reklam almayı da dene. Veya mantar üretim tesisi kuranlar %90 reklam verir sitene. Benim böyle bi sitem olsa öyle yaparım. :D

wmaraci
wmaraci

candiyebiri candiyebiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PHP - CSS Developer
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
.....

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek medya
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

şimdi öncelikle sol taraftaki "sabit reklam" ve sağ taraftaki "ücretsiz ilan ekle" yazısının altına adsense reklamı eklemek, google reklam politikalarına aykırı. Ayrıca reklam yerleşimin de "kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum", kötü durumda. Reklamı, yazının içine yedirmelisin. Yani, reklamlar yazının önünde ortasında veya arkasında olursa daha etkili olur. Reklamlarını resmen sitenin dışına koymuşsun. Banner kısmına, footer kısmına ve sol tarafa. Wp için adsense pluginlerini kullanabilirsin. Bunlardan bir tanesi "Quick Adsense"

Hocam soldaki reklamı bugun bir arkadaşa eklettim. aykırı oldugunu bilmiyordum. onu yarın sabahtan tekrar düzenlettireyim. belirttiğiniz temada reklamları kendim kolaylıkla yerleştirebilirmiyim?

Ek Olarak:

MertBalci adlı üyeden alıntı

Öncelikle sitede 5 adet adsense reklamı bulunuyor. En fazla 3 adet yerleştirebilirsin. Bu şekilde kazansan bile ödemeni almazsın banlanırsın. 3 Adet reklam ekle, yazı başlangıcına ve ortasına 250x250 yada 300x250 kutu yerleştirirsen daha fazla tık alabilirsin. Ama öncelikle soldaki kayan banneri kaldır ve 3 adet ekle.

reklam eklentisi ile dediklerinizi derhal deneyeceğim.

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

globald adlı üyeden alıntı

Hocam soldaki reklamı bugun bir arkadaşa eklettim. aykırı oldugunu bilmiyordum. onu yarın sabahtan tekrar düzenlettireyim. belirttiğiniz temada reklamları kendim kolaylıkla yerleştirebilirmiyim?

belirttiğim şey tema değil bir eklenti. Buyrun linki
eklentinin kullanımı oldukça basit. Burada bir sitede resimli anlatımını yapmışlar. Bunun da linki burada.
Ayrıca mertbalcı nın söylediklerini uygulamalısın. Bu kare reklamları "sol tarafa yasla" yaparsan, yazı reklamın etrafını çevreler ve reklamın yazı içinde gömülmüş olur.
globald

kişi bu mesajı beğendi.

Elimden Geliyor

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek medya
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Çok teşekkür ediyorum Malcolm hocam, direkt kurdum eklentiyi. sabah ilk işim sitedeki tüm reklamları kaldırıp yeniden bu eklenti ile düzenlemek olacak.
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

globald adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ediyorum Malcolm hocam, direkt kurdum eklentiyi. sabah ilk işim sitedeki tüm reklamları kaldırıp yeniden bu eklenti ile düzenlemek olacak.

eklenti veya başka konularda sorularınız olursa, özel mesajla da ulaşabilirsiniz, buradan da ulaşabilirsiniz.

Elimden Geliyor

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
150-200 hite 3-5 tık normal. Hiç bile alamayabilir bazı günler. Ama şu sabit reklamı, resim ekle kelimesi altındaki reklamı ve site ekle kelimesi altındaki reklamları hemen kaldır. Yoksa banlanırsın çok yakında.

Senin siten için ideal reklam yerleşimi konu ortasına 468x60 ve konu sonuna reklam eklemen olur. Bu şekilde t.o biraz daha artar. Reklamlar çok kenarlarda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al