wmaraci reklam
lidertakipci

Title Değişimi Sıralama Düşürür mü ?

12 Mesajlar 2.580 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lethe Lethe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Bloğumu açtığım günden yaklaşık 1 yıldır aynı title'ı kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum. Fakat merak ettiğim konu title değişimi google aramalarında, sıralamada bir sıkıntı yaratır mı ?

wmaraci
reklam

Kafkef Kafkef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)
meta taglarda oynama yapınca sıralamada düşme söz konusu oldugunu biliyorum fakat 2-3 gün içinde düzelecektir emin. (siteden siteye degişebilir hocam tam emin degilim bildiklerim bunlar)

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Tabiki sıralamada fark yaratabilir. İçeriğe uygun bir değişiklik yapacaksanız, zamanla olumlu sonuç alırsınız.

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Kafkef adlı üyeden alıntı

meta taglarda oynama yapınca sıralamada düşme söz konusu oldugunu biliyorum fakat 2-3 gün içinde düzelecektir emin. (siteden siteye degişebilir hocam tam emin degilim bildiklerim bunlar)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Tabiki sıralamada fark yaratabilir. İçeriğe uygun bir değişiklik yapacaksanız, zamanla olumlu sonuç alırsınız.

Yorumlarınız için teşekkürler. İçeriğe daha uygun olacak, ben title'ı bir cümle olarak kullanıyorum. Fakat google seo rehberinde şu şekilde yapılmış; Brandon’s Baseball Cards - Buy Cards, Baseball News, Card Prices bu nedenle bende bu şekilde yapmayı düşünüyorum. Fakat sıralamada aşırı bir düşüş olur mu olmaz mı bilemedim..

wmaraci
wmaraci

Kafkef Kafkef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)
İçerikten içeriğe değişir hocam hergün düzgün içerik giriyorsunuz, hitiniz düzgün ise en fazla 2-3 sıralama gerilersiniz oda istisna tabiki herşey düzelir merak etmeyin.
Lethe

kişi bu mesajı beğendi.

tuncercetin tuncercetin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Anahtar kelimeniz yine titlede geçecekse en fazla 1 gün sonra eski konuma gelir gitse bile.
Lethe

kişi bu mesajı beğendi.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
An itibariyle benimde yaptığım işlemdir. Bugüne kadar birçok kez yaptım, bir sıkıntı yaratmadı.
Sitenizin aramalarda daha üst sıralara çıkacağını düşündüğünüz bir title değişliği olacaksa eğer beklemeniz hata derim.
Kısa sürede yeni title tüm sayfalarda oturacaktır.

Webmaster Tools aracılığı ile Url ve Tüm Bağlantılı Sayfalar seçeneğini işaretleyerek sitenizdeki bu büyük değişikliği Google'a göndermeniz süreci kısaltacaktır.

İyi forumlar.
Lethe Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Tittle değişimi eğer iyi bir keyword kelime için ise artı etki yapar. Ben 1 hafta önce değiştirdim bir sitemin hitler tavan yaptı. Bazen tam terside olabiliyor. Yalnız değiştirdikten sonra bol bol pingle ve google gibi getir yap.
Lethe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

An itibariyle benimde yaptığım işlemdir. Bugüne kadar birçok kez yaptım, bir sıkıntı yaratmadı.
Sitenizin aramalarda daha üst sıralara çıkacağını düşündüğünüz bir title değişliği olacaksa eğer beklemeniz hata derim.
Kısa sürede yeni title tüm sayfalarda oturacaktır.

Webmaster Tools aracılığı ile Url ve Tüm Bağlantılı Sayfalar seçeneğini işaretleyerek sitenizdeki bu büyük değişikliği Google'a göndermeniz süreci kısaltacaktır.

İyi forumlar.

Bilgilendirme için teşekkürler, google seo rehberinde belirtildiği gibi şu şekilde yapmayı planlıyorum; Brandon’s Baseball Cards - Buy Cards, Baseball News, Card Prices , kelimenin hafif türevlerini kullanarak , title'da duran tek bir cümleye göre daha etkili olacağını düşünüyorum.

Zen adlı üyeden alıntı

Tittle değişimi eğer iyi bir keyword kelime için ise artı etki yapar. Ben 1 hafta önce değiştirdim bir sitemin hitler tavan yaptı. Bazen tam terside olabiliyor. Yalnız değiştirdikten sonra bol bol pingle ve google gibi getir yap.

Yorumunuz için teşekkürler, umarım sizin aldığınız etkiyi bende görürüm. Birde siz title değiştirirken kelimenin türevlerini yukarıdaki gibi kullanarak mı değiştirdiniz ?

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Lethe adlı üyeden alıntı

Bilgilendirme için teşekkürler, google seo rehberinde belirtildiği gibi şu şekilde yapmayı planlıyorum; Brandon’s Baseball Cards - Buy Cards, Baseball News, Card Prices , kelimenin hafif türevlerini kullanarak , title'da duran tek bir cümleye göre daha etkili olacağını düşünüyorum.

Yorumunuz için teşekkürler, umarım sizin aldığınız etkiyi bende görürüm. Birde siz title değiştirirken kelimenin türevlerini yukarıdaki gibi kullanarak mı değiştirdiniz ?

Site içi başlıklarda en çok kullandığım kelimeleri kullandım tittle'da. tek kelimelik bir tittle vardı. Şuanda 4 kelimelik bir tittle oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al