wmaraci reklam

Geliyoo.com'da kayıt işlemi hakkında.

11 Mesajlar 1.825 Okunma
smmexpress

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Geliyoo'da yeni güncellemeler devam ediyor tüm geliyoo sitelerinde aktif edilecek olan kayıt sistemi başlamıştır. Geliyoo'dan her an haberdar olabilecek yapılan çalışmaları güncellemeleri saniye saniye takip edebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken http://www.geliyoo.com adresine üye olmak ve yeni sürüm aktif olduğunda size gelecek olan E-Posta'da bulunan bilgileri doldurmak. Bu yılın ilk aylarında çıkarmayı planladığımız Geliyoo Browser'da çeşitli güvenlik açıkları tespit edildiği için yılın ilk yarısına kadar yayınlamamaya karar verdik. Güvenlik açıklarının giderilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. En kısa sürede bu konuda sizlere bilgi vereceğiz.

Geliyoo'da yapılacak olan yeni sürüm güncellemesi devam etmektedir. Türkiye'de Datacenter planı çıkarılmaktadır. Tamamiyle Türkçe, Tamamiyle Türkiye'de olan ve Tamamen Türk dil yapısına uygun şekilde yepyeni bir Geliyoo ile sizlere merhaba diyeceğiz. Geçmişte alınan eleştiriler, uyarılar, düşünceler ve fikirler aracılığı ile daha başarılı bir altyapı ile karşınızda olabilmek dileğiyle.

Arama Motoru sayfamızdan kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kayıt olabilirim?
Kayıt için yapmanız gereken kullanıcı adınızı belirleyerek üst bölümde bulunan "kullanıcı adı" kısmına girmek.
İkinci aşamada orta kısımda bulunan 10 kutucuk göreceksiniz bu 10 kutucuk 0'dan 9'a kadar sayılar içermektedir. Bu kutulara tıklamanız sonucu sayıların yükseldiğini görmeniz mümkün burada oluşturacağınız şifre kombinasyonu 10,000,000 kombinasyon ile sınırlıdır. Bu nedenle oluşturduğunuz şifreyi lütfen unutmamaya özen gösteriniz.
Son olarak E-Posta adresinizi girerek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. 2014 güncellemesi yayınlandığında ilk kayıt olan kullanıcılarımız test etme imkanına sahip olacaklar. Ayrıca kayıt olan kullanıcılar için özellikle Webmasterlar için hazırlanmış bazı paket süprizlerimiz olacak.
FathArsln RuLeT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Kayıt olmaya çalışıyorum.Kayıt ol butonuna tıklıyorum fakat sayfa yenileniyor.Keşke "Kaydınız başarıyla yapılmıştır" veya "Kayıt işleminde bir problem oldu" diye bilgilendirseydiniz kullanıcıları.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
rss ile sitelerden konu çekip o sitelerden daha üst sıralara gelen sitelerden nefret ediyorum.
YusufKISA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Kayıt olmaya çalışıyorum.Kayıt ol butonuna tıklıyorum fakat sayfa yenileniyor.Keşke "Kaydınız başarıyla yapılmıştır" veya "Kayıt işleminde bir problem oldu" diye bilgilendirseydiniz kullanıcıları.

Kayıt işleminden sonra 2014 güncellemesi ile alakalı sayfaya yönlenmiş olmanız gerekiyor aynı mail adresi ile değil başka bir mail adresiniz var ise lütfen onunla dener misin tekrar bir kayıt oluşturabilir misiniz. Bu arada şifrenizi en az 6 rakam değiştirerek deneyiniz.

wmaraci
wmaraci

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Kayıt işleminden sonra 2014 güncellemesi ile alakalı sayfaya yönlenmiş olmanız gerekiyor aynı mail adresi ile değil başka bir mail adresiniz var ise lütfen onunla dener misin tekrar bir kayıt oluşturabilir misiniz. Bu arada şifrenizi en az 6 rakam değiştirerek deneyiniz.

Denedim fakat yine aynı işlem gerçekleşti.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Cache sorunu olabilir browser'da yani kullandığınız browser'da bulunan Cache'leri silerek denerseniz yada farklı bir browser'da denerseniz daha önce açmadığınız yönlendirmeyi görebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz browser ile alakalı bir durum bu sanırım. Hangi browser'ı kullanıyorsunuz?
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

aliaga06 aliaga06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle sizleri tebrik etmek istiyorum zorlu ve üst düzey çalışma gerekecek bir kulvar için kolları sıvamışsınız. Çalışmalarınızı takibe aldım umarım başarılı olursunuz.

Üyelikte ayarlamalar mı gerçekleştiriyorsunuz üye olamama durumu yaşıyorum.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

aliaga06 adlı üyeden alıntı

Öncelikle sizleri tebrik etmek istiyorum zorlu ve üst düzey çalışma gerekecek bir kulvar için kolları sıvamışsınız. Çalışmalarınızı takibe aldım umarım başarılı olursunuz.

Üyelikte ayarlamalar mı gerçekleştiriyorsunuz üye olamama durumu yaşıyorum.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum tüm sistemde ciddi değişiklikler yapıyor 2014 yılında son hali ile Geliyoo'yu yayına açacağız Browser ile birlikte çalışmalarımız tamamlanmış olacak ikiside aynı anda ilerliyor.
aliaga06

kişi bu mesajı beğendi.

aliaga06 aliaga06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum tüm sistemde ciddi değişiklikler yapıyor 2014 yılında son hali ile Geliyoo'yu yayına açacağız Browser ile birlikte çalışmalarımız tamamlanmış olacak ikiside aynı anda ilerliyor.

Nacizane önerim hocam öncelikle tek bir alana yönelerek en azından yerli bir arama motoru ile gurur duyarak kullanmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında gönüllü olarak herhangi bir çalışma da yer almak isterim. SADECE yerli ve takdir ettiğim bir çalışma olması amacı ile söylediğim gibi alacağım rol herhangi bir konuda olabilir. Ben teşekkür ederim ülkemizde böyle zorlu bir çalışmaya girişmiş olduğunuz için. İyi çalışmalar.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

aliaga06 adlı üyeden alıntı

Nacizane önerim hocam öncelikle tek bir alana yönelerek en azından yerli bir arama motoru ile gurur duyarak kullanmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında gönüllü olarak herhangi bir çalışma da yer almak isterim. SADECE yerli ve takdir ettiğim bir çalışma olması amacı ile söylediğim gibi alacağım rol herhangi bir konuda olabilir. Ben teşekkür ederim ülkemizde böyle zorlu bir çalışmaya girişmiş olduğunuz için. İyi çalışmalar.

Şirketlerimiz bünyesinde çalışanlarımız ile yaptığımız istişare sonucu Browser ve Arama Motoru aynı anda yayına açılıcak. Kendi browser çalışmamızda kendi ana sayfamızı oluşturacağız. Bir çok hile ile browser'da bulunan ana sayfalr değiştirilebiliyor nu nedenle bunun önüne geçmek istiyoruz. İkinci olarak teklifiniz için teşekkür ederim. Arama Kalitesi Ekibi oluşturulacak arama sonrası sayfa için her kelimede belli kategorilerde bu ekipler kurulacak kelime bazlı izin verilicek sonuç sayfası düzenlemesi de diyebiliriz. yakın zamanda bu platform bitmiş olacak. O zaman buradan yayınlayacağım gönüllü olarak katılmak isteyenler için bazı bilgiler gerekiyor. Teşekkür ediyorum ilginiz için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al