wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Seo Youtube ve Arkaplan Hakkında

6 Mesajlar 742 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

absolot35 absolot35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
1 all in one seo siteme kurdum ama otomatik olarak eski konuları güncelleye bilirmiyim

2 siteme ekledigim Youtube videlarındaki ön görseli otomatik olarak cekecek bir eklenti varmı

3 Sitemin arka planına görsel eklemek istiyorum ama tema kolarından mıdır yoksa benmi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama yapamadım yardımcı olurmusunuz

sitem Buradan

arkadaslar biraz fazla oldum farkındayım ama en son carem sizsizniz yardımınız için tşkler
YouMyCure

kişi bu mesajı beğendi.

Sayrim.com !!!
wmaraci
reklam

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
seo eklentisi konu eklerken ek seo ayarları yapmana yarar aslında temel amacı budur farklı elternatif görevleride var mesela eklediyin konuyu anında ping atması gibi zaten bir konu eklediyinde gelen botlar konularını ekleyecektırler hem acele etme derim zaten hepsini bir anda güncellemesi iyi deyildir yavaş olsun sağlam olsun sangi özgün ekliyormussun gibi

2. bildiyim kadarı ile html kod yerine link ekleyerek video çekebiliyorsun fakat video başlığı konusu ws çekenini bilmiyorum

arkaplan içinde yardımcı olabilirim

Ek Olarak: Kardeş sana tavsiyem o temayı deyiştir çok tabiri caizse dandik birtema sı var sitenin çok güzel temalar var indir birtane ingilizce olan birşey zaman ile editlersin ama suankinden çok daha mükemmel olur ozaman da arkaplana gerek kalmaz

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

YouMyCure adlı üyeden alıntı

seo eklentisi konu eklerken ek seo ayarları yapmana yarar aslında temel amacı budur farklı elternatif görevleride var mesela eklediyin konuyu anında ping atması gibi zaten bir konu eklediyinde gelen botlar konularını ekleyecektırler hem acele etme derim zaten hepsini bir anda güncellemesi iyi deyildir yavaş olsun sağlam olsun sangi özgün ekliyormussun gibi

2. bildiyim kadarı ile html kod yerine link ekleyerek video çekebiliyorsun fakat video başlığı konusu ws çekenini bilmiyorum

arkaplan içinde yardımcı olabilirim

Ek Olarak: Kardeş sana tavsiyem o temayı deyiştir çok tabiri caizse dandik birtema sı var sitenin çok güzel temalar var indir birtane ingilizce olan birşey zaman ile editlersin ama suankinden çok daha mükemmel olur ozaman da arkaplana gerek kalmaz

yardımınız ve tavsiyeniz için tşkederim temanın seo puanı ve hızlı acılmasından ve kullanımının tamanem kolay olmasından kullanıyorum google sevdi acıkcası temayı

Sayrim.com !!!

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
vala google kadar kullanıcılarınıda düşün bence google gelip reklama tıklamaz hani

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

YouMyCure adlı üyeden alıntı

vala google kadar kullanıcılarınıda düşün bence google gelip reklama tıklamaz hani

yanı tıklamaz site suan gelişim aşamasında tam anlamıyla hitini kazandıktan sonra site gerekli tema entegrasyonu yapılabilir aslında

temanın arka planı hakkında yardım ederseniz
skype cennete_seytan@windowslive.com eklerseniz sevinirim

Sayrim.com !!!

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

absolot35 adlı üyeden alıntı

yanı tıklamaz site suan gelişim aşamasında tam anlamıyla hitini kazandıktan sonra site gerekli tema entegrasyonu yapılabilir aslında

temanın arka planı hakkında yardım ederseniz
skype cennete_seytan@windowslive.com eklerseniz sevinirim

https://wordpress.org/plugins/wp-backgrounds-lite/

bu eklentiyi istersen bir dene

Ek Olarak: aslıdna sanırım yanlısım yoksa bu eklentide ayrı ayrı sayfalara
bende bu linkteki sayfada gördüm video da var bakarsan anlarsın kardeş

belkide işinşi görür

http://wuuy.net/showthread.php?88-Wordpress-Arkapilan-Resim-Eklentisi&p=116#post116

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al