Linklerin ne zaman alındıgını yazmamışsınız. Pagerank değeri günümüzde çok önem görüyor fakat ben bu kadar önemli görmüyorum. Bu konuda pagerank değeri yüksek sitelerden link alımı yaptıgınız zaman bunu illaki yararlı olacak diye görmeyin. Sitenizin gerilemesi normaldir. Geri geldiğine sevinmelisiniz

Ek Olarak:

castiel adlı üyeden alıntı

Bende sorayım o zaman :) sitemde seo amaçlı sitemap kullanıyorum ve surekli sitemap'i günceleyip yeni sayfalar ekletiyorum :) ve bunu google webmaster'dan gonderiyorum buraya kadar hersey normal peki biz sitemap olayini ne zamana kadar bu şekilde yapmak zorundayiz surekli sitemap alip google webmaster bolumunden botlarimi cagiracagiz ? birde saniyede index alan siteler var onlar sitemap'i kaç saniyede bir oluşturuyorda google hemen bakip indexliyor ? merak ettim doğrusu

Sitemap yazı girildikçe kendi başına güncellenebiliyor. Büyük sitelerin kullandığı budur. Sitemap olayı örümceğin sitenize ugradıgında girmediği zamandaki yazı tarihlerini analiz edip bir sonraki gelişini buna göre ayarlar. Büyük sitelerde sürekli yazı girildiği gibi (zamanla oluşup) daha hızlı index almaktadırlar

Ek Olarak:

Ek Olarak:

androidsistem adlı üyeden alıntı

Ücretsiz site analizi gerçekleştiriyorsanız, bir sitemi inceletmek isterim.

Malesef site analizi gerçekleştirmiyorum katılımınız için teşekkür ederim

AxiSirin adlı üyeden alıntı

yeni açılmış bir site için kaç adet paravan blog lazımdır ve bu paravanlardan link almak için ne yapmak lazım

Yeni açılmış bir site için daha önceden paravan blog hazırlanması daha yararlı olurdu acıkcası, Kaç sorusuna gelince eğer doğru bir şekilde paravan blog acarsanız bu sayıyı kontrol edebileceginiz en üst düzeyde tutabilirsiniz.
Paravanlardan link alma kısmını tam olarak anlamadım.