wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyorum

77 Mesajlar 8.226 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
http://musainci.blogspot.com blogum h meta tag yapılandırması yapılması gerektiği yazıyor.bir kaç sitede analiz yaptırdım.sonuç bu.siteme de profilimden ulaşabilirsiniz.değerli yorumlarınızı bekliyorum.seo konusunda çok makale okudum.ama halen ihtiyacım var.teşekkürler.

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

genchakan adlı üyeden alıntı

http://musainci.blogspot.com blogum h meta tag yapılandırması yapılması gerektiği yazıyor.bir kaç sitede analiz yaptırdım.sonuç bu.siteme de profilimden ulaşabilirsiniz.değerli yorumlarınızı bekliyorum.seo konusunda çok makale okudum.ama halen ihtiyacım var.teşekkürler.

Site analiz yapmıyorum malesef, sorunuz varsa cevaplayabilirim katılımınız için teşekkürler

tuncercetin tuncercetin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
güzel konu olmuş bir msg'im bulunsun ileride soru soracağım bende.

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)
Hocam bende bir soru sorayım, sitem ortalama 4 aydır açık 2 anahtar kelimem vardı.

1. korku filmi izle
2. korku filmleri

3 gün önce ikiside 2. sıradaydı google bir anda kaldırdı aradan 6 saat sonra tekrar geldi. dün tekrar kaldırdı. Diğer tüm kelimelerde aynı yerdeyim çoğu kelimede 1. sıradayım halen fakat 2 ana kelimem halen yok bunun sebebi nedir. Ve ne yapmam gerekir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Hocam bende bir soru sorayım, sitem ortalama 4 aydır açık 2 anahtar kelimem vardı.

1. korku filmi izle
2. korku filmleri

3 gün önce ikiside 2. sıradaydı google bir anda kaldırdı aradan 6 saat sonra tekrar geldi. dün tekrar kaldırdı. Diğer tüm kelimelerde aynı yerdeyim çoğu kelimede 1. sıradayım halen fakat 2 ana kelimem halen yok bunun sebebi nedir. Ve ne yapmam gerekir

Hocam biraz bekleyin bende düşmeler yaşıyorum 1 hafta tamamlandıktan sonra tekrar yazın bir bakalım
Veysel

kişi bu mesajı beğendi.

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Hocam biraz bekleyin bende düşmeler yaşıyorum 1 hafta tamamlandıktan sonra tekrar yazın bir bakalım

burdan yazarım tekrar sonucu hocam

serdar09 serdar09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
selam websitem istedigim kelimelerde googlede 2 .sayfaya kadar gelmisti birden 7.sayfalara kadar geriledi nedeni ne olabilir birde websitemi co.uk uzantisinda cikmak isterken hep com. tr. ilerliyor nedeni ne olabilir tesekkurler. Dalaman transfers

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

serdar09 adlı üyeden alıntı

selam websitem istedigim kelimelerde googlede 2 .sayfaya kadar gelmisti birden 7.sayfalara kadar geriledi nedeni ne olabilir birde websitemi co.uk uzantisinda cikmak isterken hep com. tr. ilerliyor nedeni ne olabilir tesekkurler. Dalaman transfers

Sıralama gerileme sebepleri genelde rakiplerinizin seo çalışmalarını yapması yada backlink aldığınız yerlerden linklerin kesilmesidir. (Bunları söylerken seo çalışmasını doğru yaptıgınızı varsayıyorum)
Alan adı uzantılarına gelince .com alan adı ticari demektir. Araştırmalarım sonucu uzantı seo bakımından önemli.

tati23 tati23 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba sitem 9-12. sıralar arasında gidip geliyor. bir face bir twitter, google + ve bir tumblr hesaplarım var burdan paylaşımlar yapıyorum 7 tane anahtar kelime içeren www.anahtartelimesatis.com şeklinde paravan blog sitem var. burdan özgün içerik girip çok nadiren link veriyorum ana siteye. ama site hiti yine de çok az daha üst sıralara gelmem için ne yapılabilir. 6 tane tanıtım yazı yayınlandı pr4-7 sitelerde. ve sosyal imleme yapıyorum

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

tati23 adlı üyeden alıntı

merhaba sitem 9-12. sıralar arasında gidip geliyor. bir face bir twitter, google + ve bir tumblr hesaplarım var burdan paylaşımlar yapıyorum 7 tane anahtar kelime içeren www.anahtartelimesatis.com şeklinde paravan blog sitem var. burdan özgün içerik girip çok nadiren link veriyorum ana siteye. ama site hiti yine de çok az daha üst sıralara gelmem için ne yapılabilir

Merhaba sorduğunuz şey tam olarak seo danışmanlığı demektir. Ücretli olarak danışmanlık verebilirim.
Sitenizin gidip gelmesine gelirsek aslında siteniz gidip gelmiyor. Google'ın lokasyona baglı bile bir sıralaması var. 10 dk önce sorgularsınız 1. sıradadır 10 dk sonra sorgularsanız 10. sıradadır. 10 dk içinde bu kadar düşme ve yükselme imkansızdır. Anlatmak istediğim siteniz hep aynı yerde alışılmadık bir yükselme görürseniz sevinebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al