Merhaba değerli blogdaşlar..

eBilgi.org adındaki genel kültür ve bilgi kavramında hizmet veren sitemde, blog veya yararlı site sahiplerinin sitelerini güzel bir tanıtım ile bilgi sitemde yayınlayacağım.

eBilgi.org, bugün günlük 1k ziyaretçi potansiyeline ulaşmış, Milli Eğitim bakanlığı'nın okullara ücretsiz sunduğu bir çok web sitesinde "Bilgi Edin" adı altında linklerimiz yayınlanmaktadır.

eBilgi.org platformunda bulunan bilgilerin %95'i kendi araştırması ve kendi yazdığı metinlerdir.. (hep çoğul kullanıyorum ama bunu ben yapıyorum.)

Yararlı konulara değinen, kişisel makalelerini yazan site sahipleri, bize gönderecekleri küçük bilgiler, tarafımdan tanıtım yazısına dönüştürülerek eBilgi.org platformunda yayınlanacaktır.

Bunun için bilgi@ebilgi.org adresine aşağıda örnekteki gibi bir tanıtım gönderebilirsiniz.

[COLOR=Red]örnektir[/COLOR]

Site Adı: Serkut.com
Site Kuruluş tarihi: Temmuz 2010
Site Amacı: Kişisel yazılarımı yazıyorum dayak yemek için
Site Kategorisi:Kişisel Düşünce
Site Sahibinin Adı: Ş. Erkut
Site URL: http://Serkut.com
Site Logo Url:
Site Hakkında Kısaca: Beni kızdıran kişileri dövemediğimden dolayı, blogumda laf atıyorum..

[COLOR=SlateGray]Not: Siyasi içerik, siyasi parti, er..tik, ilaç, alışveriş, video, film, mp3, oyun sitelerinin tanıtımı yapılmaz..[/COLOR]

Tanıtımınızı bilgi@ebilgi.org adresine gönderiniz..