wmaraci reklam

TeknoEsinti V1 Ücretsiz | Arthemia Edit

45 Mesajlar 10.572 Okunma
smmexpress

Kenar Kenar Web & Mobil Arayüz Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba Arkadaşlar Dün indirdiğim Arthemia temasını bi güzel düzenledim (kendimce). :)

Dağıtmayı düşünmüyordum fakat sonradan belki kullanan olur diye dağıtayım dedim. Henüz temanın eksikleri olabilir, kusura bakmayın :)

Aslında temayı dağıtmamın nedeni kendi kişisel sitemi açamamdı. Nedeni de param yok :( .Ben kullanamıyorum bari isteyen arkadaşlar kullansınlar :)

Logodaki EmirKenar.com'a bakmayın. :) Açamadım onu :(

Önizleme:

Demo - İndir

wmaraci
reklam

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Sende iş yok Emircim, revolutionary church teması değil mi bu :) düzenledim demişsin ama ben pek bir fark göremedim, varsa eğer özür dilerim.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

Ogunsakiz Ogunsakiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 616
  • Beğeniler 158 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
:) Güzel Bende Editledim Çok Güzel Oldu Yakında Yaycam İnternet :) Renkler uzerinde Az Çaliş Derim

Chidu Chidu Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 46 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

sametweb adlı üyeden alıntı

Sende iş yok Emircim, revolutionary church teması değil mi bu :) düzenledim demişsin ama ben pek bir fark göremedim, varsa eğer özür dilerim.
revolutionary church fark göremediyseniz gözlerinizi bir gösterin (: arthemiadan edit demiş.Güzel olmuş eline saglık

wmaraci
wmaraci

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)

Chidu adlı üyeden alıntı

revolutionary church fark göremediyseniz gözlerinizi bir gösterin (: arthemiadan edit demiş.Güzel olmuş eline saglık

3.25 miyopum ondan demekki :)

demek istediğim tabii ki değiştirilmiş de, yani öyle ortaya çok farklı birşey çıkmamış onu diyorum.. arthemia, r. church, lifestyle aynı temalar..

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

• Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)

sametweb adlı üyeden alıntı

Pek bi fark görememişsiniz doğrudur. Çünkü sadece iki gecelik bir düzenleme oldu :)

Ogunsakiz adlı üyeden alıntı

:) Güzel Bende Editledim Çok Güzel Oldu Yakında Yaycam İnternet :) Renkler uzerinde Az Çaliş Derim

Sağol :)

Chidu adlı üyeden alıntı

Teşekkürler :)

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Ben pek beğenmedim, hayırlı olsun.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Açık konuşmak istiyorum aslında ben bu konuda. Çünkü herkes gibi çok güzel olmuş, eline sağlık vs. gibi laflar seni ilerletmez.

İki gecede yaptığı söylemişsin. Bence bu tarz bir düzenlemeye göre çok fazla. Arthemia temasını en fazla 3 saatte istediğin şekle sokabilmen gerek. Çünkü çok esnek bir tema. Ben en az 2-3 ay arthemia temasının üzerinde neler yapabilirim diye fikir yürüttüm. Bir gün aklıma bir şey geliyordu uyguluyordum, diğer gün başka bir şey.

Birde tema düzenleyen arkadaşlara bir tavsiyede bulunayım. Temayı öyle bir düzenlemelilerki eski temaya kat kat oranla daha güzel olmalı. Yoksa düzenlenen tema pek bir rabet görmez.

Örneğin senin düzenlediğin bu konuda ki arthemia temasını ele alalım. Gördüğüm kadarıyla sadece navbar, bottombar, footer, yazı fontları ve anasayfada yazıların listelenmesini değiştirmişsin. Emin ol yaptıkların 1 saati geçmemesi lazım. 1 saat dahi fazla.

Demem o ki üzerinde biraz daha çalış, css yapılarını biraz daha kavra, çok daha güzel şeyler çıkacaktır.

NOT: Navbardaki a:hover lar dikkatimi çekti. :)
KeremZOR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)

Sinan adlı üyeden alıntı

Ben pek beğenmedim, hayırlı olsun.

Sağol :)

isousluer adlı üyeden alıntı

Açık konuşmak istiyorum aslında ben bu konuda. Çünkü herkes gibi çok güzel olmuş, eline sağlık vs. gibi laflar seni ilerletmez.

İki gecede yaptığı söylemişsin. Bence bu tarz bir düzenlemeye göre çok fazla. Arthemia temasını en fazla 3 saatte istediğin şekle sokabilmen gerek. Çünkü çok esnek bir tema. Ben en az 2-3 ay arthemia temasının üzerinde neler yapabilirim diye fikir yürüttüm. Bir gün aklıma bir şey geliyordu uyguluyordum, diğer gün başka bir şey.

Birde tema düzenleyen arkadaşlara bir tavsiyede bulunayım. Temayı öyle bir düzenlemelilerki eski temaya kat kat oranla daha güzel olmalı. Yoksa düzenlenen tema pek bir rabet görmez.

Örneğin senin düzenlediğin bu konuda ki arthemia temasını ele alalım. Gördüğüm kadarıyla sadece navbar, bottombar, footer, yazı fontları ve anasayfada yazıların listelenmesini değiştirmişsin. Emin ol yaptıkların 1 saati geçmemesi lazım. 1 saat dahi fazla.

Demem o ki üzerinde biraz daha çalış, css yapılarını biraz daha kavra, çok daha güzel şeyler çıkacaktır.

NOT: Navbardaki a:hover lar dikkatimi çekti. :)

Öneriniz için teşekkürler :)

v evet navbar biraz benzer olmuş galiba :)

mesuttt mesuttt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
daha iyi olabilirdi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al