wmaraci reklam

Günümüz blogcuları !!

66 Mesajlar 8.629 Okunma
smmexpress

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
SEO konusuna değineceğim. Bu konu hakkında blog tutanların %99'u ( seohocasi, crypostam, seohocasi, webmasterbankasi v.s hariç ) hiç bir bilgisi olmadan yazıyorlar. Sadece yazıyorlar lakin. Daha yazdıklarını kendileri uygulamadan yazmaları da cabası. Be kardeşim deneme yanılma yöntemini yaptın mı sen? Öyle kulaktan dolma, şehir efsaneleri gibi dolaşan bilgileri okuyucularına veriyorsun. Daha doğrusu bu blogların okuyucularıda pek olmaz en azından takipçileri. Sadece botlar olur genellikle ;).
AliKoklu0

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

webankasi adlı üyeden alıntı

SEO konusuna değineceğim. Bu konu hakkında blog tutanların %99'u ( seohocasi, crypostam, seohocasi, webmasterbankasi v.s hariç ) hiç bir bilgisi olmadan yazıyorlar. Sadece yazıyorlar lakin. Daha yazdıklarını kendileri uygulamadan yazmaları da cabası. Be kardeşim deneme yanılma yöntemini yaptın mı sen? Öyle kulaktan dolma, şehir efsaneleri gibi dolaşan bilgileri okuyucularına veriyorsun. Daha doğrusu bu blogların okuyucularıda pek olmaz en azından takipçileri. Sadece botlar olur genellikle ;).

hocam seohocasının kitabını alıp içinden birkaç şey yapan seocu oluyor :) dediğiniz gibi botlardan başka takipçisi yok.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

mbatuhan mbatuhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 46 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de 2 ay önce falan imzamdaki blogu açtım. Arada bir yazıyorum ve wordpress, seo vs. gibi konularla hiçbir şey yazmayı üşünmüyorum. Sadece kişisel ; )
Güzel bir konuya değinmişsiniz.

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
Blog yazarı olabilmek için naçizane görüşlerimi blogumda yazdığım bir yazı ile değinmek istemiştim. Oradan bir pasaj yazmak istedim. Sanırım bir çok arkadaşa ışık olacaktır.

Blog yazarı daima blogunu güncel tutmak ister, bu sayede gelen ziyaretçiler bir sonraki yazıyı merak eder (eğer gerçekten iyi yazan biriyse) ve bu süreklilik devam ederse müdavim haline gelirler. Fakat yazmak zorunda hisseden yazarlar, yeterli bilgi sahibine vakıf olmadıklarından ve sıkılarak yazdıklarından dolayı kaliteli konulara erişemiyor ve bir zamandan sonra misafir hitini kaybettiğinden yazarlıktan soğuyorlar.

Bunun için kimseyi suçlamayın! Tamamen bu sizin bilgisizliğinizden dolayı kaynaklanmaktadır. Eğer yazmak için yazmak eyleminden vazgeçerseniz gerekli özgün hiti yakalayacağınızdan emin olun. Kendinizi yazmak için zorlamayın. Bilgi sahibi olun.

wmaraci
wmaraci

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Bu seo bloglarinin hepsi birbirine benziyor zaten hepsinde title, keyword, h1, h2, site içi linkleme vs. Konulari muhakkak vardir. Biraz da olsa bişeyler katın be kardeşim çoluk çocuk işi oldu bu isler gina geldi artik. Çöp bloglar istemiyoruz çöp seo bloglarıni hiç istemiyoruz.
AliKoklu0

kişi bu mesajı beğendi.

nosae nosae Nosae.Blogspot.Com/2014© Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Kendimi örnek vereyim bir webmaster değilim,çok birşey bildiğimde yok ama kendim birşeyler yapmaya çalıştığım sürece kimse bunun lafını yapamaz.

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Zaten deneme yanılma yöntemiyle yapılmış işe kimse bir şey diyemez. Bir blog anlattıklarını kendisi uygulayıp üstüne sağlam bir şeyler katarak okurlarına sunuyor ise o blog sahibi bu işi çözmüş demektir diyebilirim özet olarak tabii.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Forumlar bitti, kullanıcı yok. bi wmaraci var kullandığım frmtr bile çok karıştı

Valla forumların şöyle bir özelliği var her konuda yazı girip her konuda sıralama alabiliyorsun. Sadece kullanmayı bilirsen çok feci hitler geliyor. Yani bitmez forum işi. Sadece üye sorunu var forumların. Facebook , twitter gibi şeylerden sonra normal birşey oda...

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
İnsanlar kaliteli makale yazmayı doğarken öğrenmiyor bu işler tecrübe gerektirir bunu unutmamak gerekiyor.Sizin ilk yazdığınız makale dört dörtlük bir makalemiydi ?

Yaşça küçük kardeşlerimizin azmi beni sevindiriyor ancak bazen fazla rehavete kapılıp birşey bildiklerini sanıyorlar bundan bende çok şikayetçiyim.Ancak yapabildiğinden fazlasını vaadetmeyen yada bilmediği konulara burnunu sokmayan da çok kardeşimiz var.

Yanlış anlamayın ancak şu yazınızdan ben sizin 16-17 yaşında biri olduğunuz kanısına vardım.İnsanları eleştirmeden önce kendinizi eleştireceğiniz konuda ölçüp tartın ki komik duruma düşmeyin.
Harunokumus

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

easlanhan adlı üyeden alıntı

Blog yazarı olabilmek için naçizane görüşlerimi blogumda yazdığım bir yazı ile değinmek istemiştim. Oradan bir pasaj yazmak istedim. Sanırım bir çok arkadaşa ışık olacaktır.

hah işte forumlar bu yüzden yok. reklamını da yaptın oh

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al