Arkadaşlar fazla uzatmak istemiyorum sizlere birkaç açıklama yapmak istiyorum. Fazla siyaset yapmadan partileri bu işe karıştırmadan sizlerle doğru olanı paylaşmak istiyorum.

Twitter sosyal bir paylaşım alanıdır ve her türlü paylaşım özgürce ve fişlenmeden paylaşma hakkının bulunduğu bir ortamdır. Bu ortamda yapılacak kısıtlamalar o ülkedeki demokrasi anlayışının yitirildiğini ve faşist bir brokrasi havasına büründüğünü gösteren büyük bir delildir. Erişime engel olmak kişilerin özgür yaşamına tacizdir ve yapılması o ülkede yapılan yanlış bir dümen olduğunu açıkça dile getir. Biliyorsunuz artık Haber medyası doğru haber yapamamakta aslında yaptırılmamakta, bu nedenle insanlar dilediği bilgiye internet ve sosyal media aracı ile ulaşmakta. Ulaşılan bilgiler gösteriyor ki çok büyük bir yolsuzluk ve rüşvet batağına saplanmış olan ve çırpındıkça daha çok batan bir devlet gösteriyor bizlere. Bu doğru bilgiyi bizlerden hele hele seçimlere 10 gün gibi bir kısa zaman kalmışken doğru haber kaynaklarını kapatmak bize tek bir şey göstermekte, kendileri içinde bulundukları durumu kabul etmiş ve doğru olduğuna inanmış ve bu bilgiyi halkından saklayarak seçimlerde öne geçmeyi hedefleyen bir HÜKÜMET VAR

Umarım açıklaya bilmişimdir.