wmaraci reklam

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 34.725 Okunma
wmaraci reklam

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Tepkimizi sandıkta göstermek en doğrusu.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Ben Bu tür uygulamalara ve yasaklara Bedava Reklam diyorum. Yarın Bütün haber bültenleri Twitter olacak. Sonuç TR de 15 milyon kullanıcı olan Twitterin Kullanıcı sayısı olacak Sana 20 Milyon.

Bu sahnenin aynısı Yıllar önce Youtube için Yaşamadık mı ? Hayatında Youtube'nin adını duymayan insanlar bile birşey var diye Youtube'ye girmeye Başladı.( Yapılan Haberlerden Dolayı ). Öyle başarılı bir reklam oldu ki Söylenişi ( Yutub) TR de önemli bir aranma Hacmine Sahip oldu. Tivitır için de Aynı Şey olacak. inanmıyorsanız, izlemede Kalın.
ereglibilgisayar

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Çok merak ediyorum. AKP'ye oy verecektim ama twitter tamamen akp yüzünden kapatıldı ve bundan dolayı oy vermicem diyen var mı ? Samimi bir şekilde cevap bekliyorum. Evet gerçekten ben oy verecektim fakat bu sebepden dolayı oy vermekten vazgeçtim diyen var mı ?
nega

kişi bu mesajı beğendi.

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar fazla uzatmak istemiyorum sizlere birkaç açıklama yapmak istiyorum. Fazla siyaset yapmadan partileri bu işe karıştırmadan sizlerle doğru olanı paylaşmak istiyorum.

Twitter sosyal bir paylaşım alanıdır ve her türlü paylaşım özgürce ve fişlenmeden paylaşma hakkının bulunduğu bir ortamdır. Bu ortamda yapılacak kısıtlamalar o ülkedeki demokrasi anlayışının yitirildiğini ve faşist bir brokrasi havasına büründüğünü gösteren büyük bir delildir. Erişime engel olmak kişilerin özgür yaşamına tacizdir ve yapılması o ülkede yapılan yanlış bir dümen olduğunu açıkça dile getir. Biliyorsunuz artık Haber medyası doğru haber yapamamakta aslında yaptırılmamakta, bu nedenle insanlar dilediği bilgiye internet ve sosyal media aracı ile ulaşmakta. Ulaşılan bilgiler gösteriyor ki çok büyük bir yolsuzluk ve rüşvet batağına saplanmış olan ve çırpındıkça daha çok batan bir devlet gösteriyor bizlere. Bu doğru bilgiyi bizlerden hele hele seçimlere 10 gün gibi bir kısa zaman kalmışken doğru haber kaynaklarını kapatmak bize tek bir şey göstermekte, kendileri içinde bulundukları durumu kabul etmiş ve doğru olduğuna inanmış ve bu bilgiyi halkından saklayarak seçimlerde öne geçmeyi hedefleyen bir HÜKÜMET VAR

Umarım açıklaya bilmişimdir.

Dediklerinize aynen katılıyorum. Ama ne yazık ki vatandaşlarımız bu tür yasakları önemsemiyor hatta gereksiz tartışma gibi görüyor. Anlamakta zorluk çektiğim bir nokta is Türkiye Cumhuriyeti başbakanı resmen dikta rejimine doğru sürüklüyor tüm ülkeyi ve Vatandaşları Bu sebeptendir ki tüm dünya basını Türkiyeyi artık 3. Dünya ülkeleri listesine aldılar. Bas bas bağırıyorlar ekonomimiz büyüyor paramzı çok dünya bize muhtaç gibi bir hava içindeler ama eminim ki bu çar bir yere kadar döner sonra patlak verir ve o zamanda bunun hesabını da biz vereceğiz.

www.sefikselli.com
wmaraci
wmaraci

ereglibilgisayar ereglibilgisayar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 70 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

oha %50 mi :D Türkiyede internet kullanımından Bihabersiniz Sanırım :)

http://www.alternatifbilisim.org/wiki/T%C3%9CRK%C4%B0YE%E2%80%99DE_%C4%B0NTERNET%E2%80%99%C4%B0N_DURUMU_-_2013
yok bu hesaplar Türkiye'de pek tutmaz :)) Anket yapsan herkes kullanır? hepside bilgiye ulaşmak için kullanır (oyun oynuyoruz diyen az , herkes araştırmacı ) Servis sağlayıcıların rakamlarına baksan yine yanılırsın (abi senin modemin şifresi neydi ? Olayı... 1 gazoz 5 pipet tarzı çok yaygın.)

Ülkemizde birinin istatitiksel rakamları bilmediği için hor görmek çok yanlış....

Dünyada en farklı sanayileşen ülkelerden biri Türkiye'dir... Sanayinin Tarım ve hayvancılığa oranına bağlıdır istatistiksel olarak sanayileşme ... Hayvancılığı öldürüp , tarım desteklerini azaltarak sanayileşen bir ülkeyiz. (Bunlar temel gereksinimler olduğu için istatistikçiler bu tür bir deliliği hesaba katmamış , biz yaptık:)) )
Sonuç : Rakamlara takılma

Ek Olarak:

thesefiks adlı üyeden alıntı

Dediklerinize aynen katılıyorum. Ama ne yazık ki vatandaşlarımız bu tür yasakları önemsemiyor hatta gereksiz tartışma gibi görüyor. Anlamakta zorluk çektiğim bir nokta is Türkiye Cumhuriyeti başbakanı resmen dikta rejimine doğru sürüklüyor tüm ülkeyi ve Vatandaşları Bu sebeptendir ki tüm dünya basını Türkiyeyi artık 3. Dünya ülkeleri listesine aldılar. Bas bas bağırıyorlar ekonomimiz büyüyor paramzı çok dünya bize muhtaç gibi bir hava içindeler ama eminim ki bu çar bir yere kadar döner sonra patlak verir ve o zamanda bunun hesabını da biz vereceğiz.

Doğru diyorsun da az sessiz olalım... Bu siteyi de kapatacaklar sonra :))))

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

ereglibilgisayar adlı üyeden alıntı

http://www.alternatifbilisim.org/wiki/T%C3%9CRK%C4%B0YE%E2%80%99DE_%C4%B0NTERNET%E2%80%99%C4%B0N_DURUMU_-_2013
yok bu hesaplar Türkiye'de pek tutmaz :)) Anket yapsan herkes kullanır? hepside bilgiye ulaşmak için kullanır (oyun oynuyoruz diyen az , herkes araştırmacı ) Servis sağlayıcıların rakamlarına baksan yine yanılırsın (abi senin modemin şifresi neydi ? Olayı... 1 gazoz 5 pipet tarzı çok yaygın.)

Ülkemizde birinin istatitiksel rakamları bilmediği için hor görmek çok yanlış....

Dünyada en farklı sanayileşen ülkelerden biri Türkiye'dir... Sanayinin Tarım ve hayvancılığa oranına bağlıdır istatistiksel olarak sanayileşme ... Hayvancılığı öldürüp , tarım desteklerini azaltarak sanayileşen bir ülkeyiz. (Bunlar temel gereksinimler olduğu için istatistikçiler bu tür bir deliliği hesaba katmamış , biz yaptık:)) )
Sonuç : Rakamlara takılma

Estagfurullah Hocam ben kimseyi hor görme amacı ile mesaj Yazmadım. Yazmamda. Ama hani derler ya "bari ölçülü söyle" diye o misal benim ki
ereglibilgisayar

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Gokcinodul Gokcinodul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Developer - Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Şuan ***** hesaplarında bir sorun olmadığıdır. Diğer veri sağlayıcılar ***** üzerinden kullanılmaktadır. Mahkeme kararı ile bazı yer sağlayıcılar ile twitter.com'un erişimine kapatıldığı görülmüştür. Bu nedenle yakın zamanda tekrar türkiye için giriş yapılacaktır buna emin olun

Aralarında popular sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın da bulunduğu yurtdışı kaynaklı bazı sitelere erişim engellendi. Gün boyunca belli aralıklarla belli sitelere girşte sıkıntı yaşanırken gece 11:30 sularında ise GSM operatörleri üzerinden ulaşım tamamen engellendi. Engellemenin mahkeme kararıyla yapıldığı duyrulurken,TİB’in erişim engellemelerini aktardığı sayfada da 4 koruma tedbiri kararına yer verildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bursa’da yaptığı konuşmada sosyal paylaşım sitelerini kapatacağını duyurmuştu. O konuşmanın ardından akşam saatlerinden itibaren internette aksaklıklar yaşanmaya başladı. Gece saat 11:30sularında ise erişim tamamen engellendi. Öte yandan Başbakan Erdoğan’ın ‘Twitter mivıttter kökünü kazayacağız”söylemininardından Başbakanlık Basın Müşavirliği “ Twitter’e erişimin engellenmesinden başka çare kalmayabileceği belirtilmektedir.” diye bir açıklama yapmıştı.
Twitter'dan açıklama

Twitter şirketi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Şirket Türkiye'de uygulanan yasakla ilgili inceleme yaptıklarını takipçilerin birbirleri arasında mesajlaşma faliyetlerine devam edebildiklerini, kullanıcıların mesajlarını kendilerine ulaştırmalarını istendiğini açıkladı.
Twiter'ı kullanabilmek için iki yol

Twitter'ı kullanabilmek için iki yolun olduğu öğrenildi. Bunlardan ilki DNS ayarlarının 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapılması, ikinci olarak ZenMate adlı Chrome eklentisini yüklemek.

Kaynak :
http://www.zaman.com.tr/gundem_2014-turkiyesinde-twitter-kapatildi_2206225.html

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)
Korkusundan ne yapacağını şaşırmış bir BB işi. Provokasyon yaparak halkı kışkırtıyor. Oyuna gelmemek en güzeli twitterı kapatsa ne kapatmasa ne dnslerle girildikten sonra ne önemi var.

Birde twitter kapandı diye destek verenler HASTAG ile tt olmaya çalışıyolar. Cahil cuhalalar kapatıyosa sen nasıl giriyon neyin destekçisisin :)))

Hem kapandı diye destek veriyorlar hemde TT olmaya çalışıyolar.

AKP DESTEKÇİLERİ daha 2 gün öncesine kadar ŞANLI BAYRAĞIMIZIN REKLAMINA DAVA AÇTILAR DİYE BAĞIRIP ÇAĞIRIYOLARDI. İŞTE ORDAKİ BAYRAK BU.

NERDE HİLAL NERDE YILDIZ.

Şanlı Türk bayrağımız ile alakası yok.

Şanlı TÜRK BAYRAĞIMIZ BUDUR. (BİLMEYENLERE)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Gokcinodul adlı üyeden alıntı

Şuan ***** hesaplarında bir sorun olmadığıdır. Diğer veri sağlayıcılar ***** üzerinden kullanılmaktadır. Mahkeme kararı ile bazı yer sağlayıcılar ile twitter.com'un erişimine kapatıldığı görülmüştür. Bu nedenle yakın zamanda tekrar türkiye için giriş yapılacaktır buna emin olun

Aralarında popular sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın da bulunduğu yurtdışı kaynaklı bazı sitelere erişim engellendi. Gün boyunca belli aralıklarla belli sitelere girşte sıkıntı yaşanırken gece 11:30 sularında ise GSM operatörleri üzerinden ulaşım tamamen engellendi. Engellemenin mahkeme kararıyla yapıldığı duyrulurken,TİB’in erişim engellemelerini aktardığı sayfada da 4 koruma tedbiri kararına yer verildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bursa’da yaptığı konuşmada sosyal paylaşım sitelerini kapatacağını duyurmuştu. O konuşmanın ardından akşam saatlerinden itibaren internette aksaklıklar yaşanmaya başladı. Gece saat 11:30sularında ise erişim tamamen engellendi. Öte yandan Başbakan Erdoğan’ın ‘Twitter mivıttter kökünü kazayacağız”söylemininardından Başbakanlık Basın Müşavirliği “ Twitter’e erişimin engellenmesinden başka çare kalmayabileceği belirtilmektedir.” diye bir açıklama yapmıştı.
Twitter'dan açıklama

Twitter şirketi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Şirket Türkiye'de uygulanan yasakla ilgili inceleme yaptıklarını takipçilerin birbirleri arasında mesajlaşma faliyetlerine devam edebildiklerini, kullanıcıların mesajlarını kendilerine ulaştırmalarını istendiğini açıkladı.
Twiter'ı kullanabilmek için iki yol

Twitter'ı kullanabilmek için iki yolun olduğu öğrenildi. Bunlardan ilki DNS ayarlarının 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapılması, ikinci olarak ZenMate adlı Chrome eklentisini yüklemek.

Kaynak :
http://www.zaman.com.tr/gundem_2014-turkiyesinde-twitter-kapatildi_2206225.html

Son 20 dakikadır TTnet ile giriş yapamıyorum

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Gokcinodul Gokcinodul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Developer - Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Son 20 dakikadır TTnet ile giriş yapamıyorum

Şuan ben giriş yapabiliyorum DNS Kullanıyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al