Zenmeta chrome eklentisi candır gerisi heyecandır. VPN programlarıyla uğraşmak istemeyenlere tavsiyemdir.

Yasağa gelecek olursak seçime kadar bu böyle devam edecek. Çünkü KORKUYORLAR! Birileri biz suçsuzuz herşey yalan dolan dediği halde bu kadar engel getirebiliyorsa bu apaçık 'Biz herşeyi yaptık bilen biliyor bari daha fazlası öğrenmesin' denilerek yapılmış bir SANSÜR'dür.

Son olarak ATA'larımız ne güzel demiş öyle.

Zamanında yediğin hurmalar gün gelir tırmalar!

Ek Olarak:

Referee adlı üyeden alıntı

Nasıl iştir anlayamadım. devlet Twitter'ı kapatıyor, devletin bakanı, belediyecisi hala twit atıyor :D Attığı twitte test eder gibi, "acaba kapandımı ?" :D. Birde şimdi bu site yasaklıysa, bu siteye giren kişiler "p*rno izlemiş kadar ahlaksız" sayılmaz mı :D

Sonuçta bu ülkenin başındaki kişiler youtube kapatıldığında ben girebiliyorum sizde girin demiş kişilerdir. İnsanları salak yerine koymaktan başka birşey değil bu. Tepkiyi üzerine çektikçe çekiyor bu kişiler. Ama çok akıllı hareket ediyorlar twitter bu ülkenin can damarı gibi olmuş nerdeyse ben bunu engelliyim zaten 1 hafta bunu konuşurlar bende arada kaynarım mantığıyla hareket ettiklerini düşünüyorum.