Arkadaşlar hiç düşündünüzmü 12 yıl önce herhangi bir forumda bu tarz tartışmalar oluyormuydu veya kahvede siyasi görüş yüzünden arkadaşlarınızla bu kadar ters düstüğünüz dönemler oldumu (12 eylül dönemi haric) farkındamısınız ! olayın?

Bu tartışmanın ana nedeni biz ve ötekiler diye ayrıştırılmamızdan meydana gelmekte binlerce kanıt sunsak anlatsak amuda kalksakta hükümet yandaşı arkadaşları ikna etmemiz imkansızdır ! Bir insanı bir yalana inandırmak cok kolaydır ama onu gerçege inandırmak bir okadarda zordur.

Facede bi söz gördüm geçenlerde kaynağını bilmiyorum ama çok gerçekci bi söz

1 kanıtla 40 alimi susturdum, 40 kanıtla bir cahili susturamadım.

az önce twitter hakkında facede bi yazı gördüm işte su olmusta bu olmusta kapanmış öyle olmaz böyle olur yazmışlar akp yandaşı arkadaşlar paylaşıyor takır takır.

birde bu fransız bi gazeteci bi radyoya demec vermiş 10 seneye kadar tl dolar euroyu geçecek diye o fransız gazetecinin aklına şaşarım ama dünyada birtek gazeteci bunu söylemiş hükümet taraftarı arkadaşlar paylaşa paylaşa bitiremediler sadece 1 kişinin düşüncesini ama dünyada 100 gazetecide türkiyeyi kötü günlerin beklediğini yazıyor bi akplide bunu paylaşmıyor neden ki ? acaba

Madem bura wm forumu wm üzerinden örnek verelim
Aslında cok güzel bi örnek sunardımda forum kuralları gereği...

Trilyonlar kazanan bir web siteniz var ve hükümet elinize vurup web sitenizi haksız olarak elinizden aldı düşününki o web sitesi sizin ARINIZ NAMUSUNUZ Kısaca herşeyiniz ama hükümet elinize vurdu ve bu web sitesini elinizden aldı.
Emin olunki ARI NAMUSU olarak adlandırdığım web sitesi elden gidince. Ben kesin siteyi yönetemedimde yada işte böylesi iyide devlet elimden aldı diyecekler var bu ülkede binlerce kişi hemde aslında örnek yeterince açıklayıcı olmadı ama
Namusuna devlet göz dikse devletin bildiği bişey var ki namusumu elimden aldı diyecekler var
bu ülkede...

o yüzden yapacak bişey yok yani bu ülkede..

bu yazıyı yazmak bile boş aslında ama insan duramıyor işte

Twitteri kapatmak bahane gündemi değiştirmek şahane yani

Ekleme: Devlet bilmiyormu dns ile girilebileceğini tib ile kapattığı sitelere dns değiştirsen bile girilmiyor ..
İstese yine aynısını yapamazmı peki neden yapmıyor? elindenmi gelmiyor bak ne dedim üstte twitter kapatmak bahane gündem değiştirmek şahane